hempoland-sp-z-o-o

biotechnologia

konopie, CBD, kannabidiol

HemPoland, jest liderem branży przetwórstwa konopi włóknistych w Polsce. Oferujemy usługi doradcze oraz pośrednictwo w zakresie regulacji związanych z zasiewem konopi włóknistych na terenie Polski.
Naszym flagowym produktem jest olejek CannabiGold, stosowany przez coraz szersze grono klientów w Polsce oraz uznany za granica (m.in. w Holandii i Szwajcarii).

HemPoland, jest liderem branży przetwórstwa konopi włóknistych w Polsce. Oferujemy usługi doradcze oraz pośrednictwo w zakresie regulacji związanych z zasiewem konopi włóknistych na terenie Polski.
Naszym flagowym produktem jest olejek CannabiGold, stosowany przez coraz szersze grono klientów w Polsce oraz uznany za granica (m.in. w Holandii i Szwajcarii).

HemPoland to pierwsza w Polsce prywatna firma, która uzyskała licencję na prowadzenie upraw i przetwórstwa konopi włóknistych. Od początku istnienia stawiamy na dynamiczny rozwój i inwestujemy w rozwiązania innowacyjne na skalę światową. Nasz 20-osobowy zespół składa się z ekspertów z różnych dziedzin, którzy dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu gwarantują troskę o jakość produkcji na każdym jej etapie. Dzięki kontroli całego procesu produkcji, nasz flagowy produkt – olejek CannabiGold – z sukcesem konkuruje na rynku europejskim (m.in. w Holandii i Szwajcarii).
Olejki CannabiGold to najwyższej jakości suplementy diety, wytwarzane w Polsce, na bazie złotych ekstraktów z konopi przemysłowych z wysoką zawartością niepsychoaktywnych kannabinoidów. Każdy olejek CannabiGold zawiera gwarantowane, potwierdzone analizami laboratoryjnymi stężanie kanabidiolu (CBD)- niepsychoaktywnego kannabinoidu, szczegółowo badanego pod kątem
medycznego wykorzystania konopi.
Wszystkie produkty CannabiGold powstają w kontrolowanych warunkach, pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej i przy użyciu najnowocześniejszych technologii ekstrakcji. Nasze ekstrakty z konopi przemysłowych, pozyskiwane przy użyciu ekstrakcji CO2 (Supercritical Fluid Extraction), pochodzą od jedynego w Polsce (i jednego z nielicznych w Europie) prywatnego zakładu produkcyjnego dedykowanego w całości ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym (SFE) z roślin gatunku cannabis.
W produktach CannabiGold zawarte jest całe bogactwo, którym natura obdarzyła konopie, czyli pełne spektrum naturalnie występujących kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów

W skład grupy kapitałowej tworzącej produkt wchodzą 3 podmioty HemPoland Sp. z o.o., Green Absolutes Sp. z o.o. i PHK Sp. z o.o., związane osobą założyciela i prezesa Macieja Kowalskiego. Spółki różnią się strukturą właścicielską i zadaniami które realizują w ramach grupy, przy czym wszystkie biorą udział w tworzeniu produktu końcowego- CannabiGold.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairjest z nami
  • Leszekwłaśnie podpisał Manifest
  • Albert Brząkaładziękujemy za podpisanie
  • alex podvysotskiydołączył do nas
  • Tadeusz Gonerawłaśnie dołączył
  • Andrzej Gorskiwitamy na pokładzie
  • Tomasz Kleczkowskijest z nami
  • Tomaszwłaśnie podpisał Manifest

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.



Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się