NATURALNE POLSKIE ZIOŁA

W naszych produktach znajduję się tylko składniki najwyższej jakości. Pochodzą one tylko z wybranych, najczystszych regionów Polski wprost z natury lub upraw spełniających najwyższe normy, od certyfikowanych producentów. Zbieranie zgodnie z rytmem ich wzrastania, w odpowiednim momencie dnia i porze roku w zależności od późniejszego przeznaczenia. Mamy pewność, że efektem naszej pracy jest oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości produktów.

Zielarstwo i ziołolecznictwo są dziedzinami wiedzy niezwykle przydatnymi w codziennym życiu każdego człowieka. Nasza firma dzięki wiedzy, kompetencjom i doświadczeniu przekazywanemu od pokoleń, a także dzięki ciągłemu poszukiwaniu i odkrywaniu oferuje Państwu produkty najwyższej jakości będącej owocem naszej codziennej pracy. Z pasją i najwyższą starannością dzielimy się z Państwem wiedzą, dzięki której każdy z naszych odbiorców może w naturalny sposób dbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swoich najbliższych, pamiętając o tym, że to co niezmienne i tradycyjne w przypadku zielarstwa oznacza pewność i bezpieczeństwo.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo porady i często zaskakujące zastosowania najbardziej znanych i powszechnie stosowanych ziół i roślin leczniczych, znajdziecie tam Państwo również informacje o roślinach mniej znanych, lub o których zastosowaniach z czasem zapomniano, a które okazują się ratunkiem przy wielu dolegliwościach i powszechnych potrzebach naszego organizmu.

Oferujemy Państwu porady, wskazówki a także artykuły dotyczące zastosowań roślin leczniczych, opisujemy zasady działania i na konkretnych przykładach, często własnych doświadczeniach, pokazujemy jak skuteczne i pomoce są zioła w zwykłych i niezwykłych dolegliwościach naszego ciała. Oferujemy Państwu:
- zioła
- gotowe mieszanki
- akcesoria do przyrządzania ziół

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Sobolwitamy na pokładzie
  • Michał Kulińskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Piwowarczykwłaśnie dołączył
  • Tomasz Cichońjest z nami
  • Tomasz Cichońdziękujemy za podpisanie
  • Wojciech Dąbrowskidołączył do nas
  • Jacekwitamy na pokładzie
  • Andrzejwłaśnie podpisał Manifest

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się