heyhoworld

podróże

Heyho dla każdego

HeyHoWorld.com to platforma umożliwiająca wyszukiwanie i rezerwację miejsc noclegowych. Dzięki swojemu sposobowi działania, serwis ma za cel znaczne przyśpieszenie wyszukiwania ofert.

HeyHoWorld odwraca proces wyszukiwania ofert noclegowych. Użytkownik nie musi przeglądać setek ofert i wykonywać dziesiątek telefonów. Szukający przesyła jedynie sprecyzowane powiadomienie o podróży - gospodarze do których trafia zapytanie, zwracają już konkretne oferty noclegowe. Na koniec oferujemy usługę bezpiecznej płatności za ofertę. Projekt skierowany jest do do osób, które chcą w znaczny sposób przyśpieszyć wyszukiwanie i rezerwację noclegów, a także do gospodarzy, którzy zamieszczają tu swoje oferty - otwierając się także na promocję wśród zagranicznych turystów.Pomysł wynika ze wspólnego poszukiwania rozwiązania problemu, jakim było wyszukiwanie noclegów na różnorodne wypady. Założycielami oraz realizatorami projektu jest Dominik Jędrzejczyk, Kamil Drozd oraz Kamil Patyk - wszyscy są osobami związanymi z branżą IT. Przez najbliższe 2-3 miesiące planujemy pozyskać około 400 gospodarzy z kilku kluczowych rejonów turystycznych Polski. Po zbudowaniu podstawowej bazy, zajmiemy się promocją wsród osób poszukujących noclegów. Wtedy też będziemy gotowi na rozpoczęcie starań o pozyskanie finansowania.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrzej Pawluczukwłaśnie dołączył
  • Anna Serwatkadziękujemy za podpisanie
  • Dimitri Khlopkovdołączył do nas
  • Weronika Borucwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Stańczykjest z nami
  • Maciej GACAwitamy na pokładzie
  • ania Grigoryanwłaśnie dołączył
  • Ewa Chromniak-Przybyładziękujemy za podpisanie

3931 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się