hojoclean.pl – eksperci w sprzątaniu

pośrednictwo / agencja

ZAMÓW SPRZĄTANIE ONLINE to proste, bezpieczne i niedrogie

HOJO Clean rewolucjonizuje zamawianie usług sprzątania mieszkań i biur. Jesteśmy pierwszą platformą online umożliwiającą rezerwacje sprawdzonych i ubezpieczonych osób sprzątających oraz firm sprzątających w Polsce.
Zgodnie z myślą ekonomii współpracy łączymy profesjonalne firmy i osoby sprzątające z Klientami, którzy szukają zaufanych i ekonomicznych wykonawców.

Korzystając z naszych usług, w trzech prostych krokach można zamówić wycenę i usługę sprzątania mieszkania lub biura, zarówno jednorazowo jak i regularnie. Wszystkie firmy i osoby sprzątające, które z nami współpracują są sprawdzone, ubezpieczone oraz profesjonalnie przygotowane. Dajemy możliwość zapłacenia za usługę online, przelewem lub kartą płatniczą, jak również dokonania płatności po wykonanej usłudze. Wszystko dla wygody i bezpieczeństwa naszych Klientów. Nasz firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług sprzątania oraz ich sprzedaży w internecie. Staramy się edukować i wyznaczać nowe standardy w podejściu do sektora usług utrzymania czystości.

Zespół