Horizon Lab

nawigacja

Kliknij po rejs

Naszym celem jest stworzenie aplikacji na urządzenia mobilne która w zakresie swoich funkcji umożliwi połączenie amatorów żeglugi z osobami posiadającymi jednostki pływające. Osoby posiadające łódź mogą wystawić rejs (publikacja rejsu) a osoby poszukujące przygody mogą przeglądać takie oferty na liście i składać propozycje uczestnictwa.

Chcemy dzięki aplikacji uprościć do minimum wszystkie bariery które stoją na drodze dostępności yachtingu dla środowisk studenckich i amatorów żeglarstwa. Spędzanie czasu na wodzie według nas nie musi być drogie.

Właścicielom jednostek pływających brakuje motywacji do żeglowania. Problemem jest często brak załogi potrzebnej do wyruszenia w rejs. Nasza aplikacja pozwoli połączyć oczekiwania obu grup docelowych dając możliwość nowoczesnej komunikacji oraz dokonywania bezpiecznych transakcji.

Źródłem przychodów będzie przede wszystkim prowizja za transakcje dokonywane w aplikacji. Wykupowanie miejsc na łodzi. oraz wynajmowanie łodzi.

Problem jaki rozwiązuje aplikacja
Sport wachtowy jest wymagający finansowo. Zakup oraz utrzymanie łodzi to spore wydatki i dla wielu amatorów tego sportu nieosiągalne. Możliwości na spędzanie wolnego czasu na łodzi dla amatorów są bardzo ograniczone. Badaliśmy środowiska mocno angażujące się w społeczne projekty, aby w wyniku tego zaangażowania mieć możliwość pływania na jednostkach klubu. Wiemy, że jest realne zapotrzebowanie, należy usunąć jedynie bariery, które wpływają na fakt, że środowisko żeglarskie jest hermetyczne. Analizowaliśmy również zachowania właścicieli łodzi oraz co powoduje, że nie wypływają swoimi łodziami tak często, jak by mogli w sezonie. Zdefiniowaliśmy problemy i bariery. Na podstawie wniosków, jakie wyciągamy z tych badań, zaprojektowaliśmy aplikację, której zadaniem będzie pomoc w łączeniu duch grup docelowy w celu realizowania wodnych rejsów okazjonalnych. Rozwiązanie tego problemu jest dzisiaj możliwe dzięki rozwojowi technologii, jej dostępności i powszechności.

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Łukasz Dywickidziękujemy za podpisanie
  • Daniel Pindelskidołączył do nas
  • mag domwłaśnie dołączył
  • Aneta Andrzejczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Ren tanjest z nami
  • MARCIN HARLAwitamy na pokładzie
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangdołączył do nas

4219 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się