Zostaw swój ślad.

HospiCare jest aplikacją mobilną tworzoną w celu ułatwienia codziennej pracy hospicjów domowych. Ułatwia i przyspiesza komunikację pomiędzy zespołem medycznym, opiekunami i rodziną. To użyteczne narzędzie dostarcza wszystkich informacji na temat pacjenta, on-line 24/7. Usprawnia pracę zespołów hospicyjnych oraz sprawia, że jest ona bezpieczniejsza. Znacząco przyczynia się do zredukowania kosztów oraz oszczędności czasu pracowników medycznych.

Dziecko pod opieką domowego hospicjum potrzebuje opieki 24/7. Opiekunowie i rodzice zmieniają się, a zespół medyczny regularnie odwiedza pacjenta w domu. HospiCare powstało w celu ułatwienia ułatwienia komunikacji między opiekunami a pracownikami hospicjum. Aplikacja dostarcza wszystkich informacji na temat stanu zdrowia pacjenta - są one dostępne dla osób uprawnionych gdziekolwiek przebywają. Historia choroby, wyniki badań, codzienne zapisy umieszczona są w jednym miejscu, na koncie każdego pacjenta. Dostęp on-line do informacji nie tylko ułatwia monitorowanie stanu pacjenta, ale również usprawnia komunikację między osobami zaangażowanymi w opiekę domową. Dzięki współpracy z rodzicami oraz zespołami hospicjów domowych możemy być pewni, że aplikacja jest tworzona zgodnie z ich potrzebami oraz że doskonale dopasowuje się do specyfiki pracy w zakresie opieki paliatywno-hospicyjnej. Projekt ma kilka celów - po pierwsze, stworzenie narzędzia poprawiającego komfort pracy i opieki nad pacjentem w hospicjum domowym. Po drugie, oszczędzanie pieniędzy oraz czasu zespołów hospicyjnych - HospiCare sprawia, że wymiana informacji jest szybka, a co najważniejsze efektywnie dociera w tym samym momencie do całego zespołu medycznego. Jest to ważna funkcja w przypadku gdzie szybkie podejmowanie decyzji ma ogromne znaczenie dla stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów. Celem jest również integracja środowiska medycznego, wymiana doświadczeń w zakresie opieki paliatywnej oraz stworzenie miejsc pracy dla rodziców dzieci hospicyjnych.


Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjawitamy na pokładzie
  • bhdsjkjest z nami
  • Christopher Mosedaledołączył do nas
  • Karolina Ciźladziękujemy za podpisanie
  • Albert Smektalskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysztof Gaffkewłaśnie dołączył
  • Daniel Kaluzawitamy na pokładzie
  • Adam Czarnotajest z nami

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się