HRfactory.pl

praca / zatrudnienie

rekrutacja; pracodawcy; agencje rekrutacyjne;

HRfactory.pl to innowacja na rynku rekrutacji; to nowy sposób na lepszą rekrutację dzięki efektywnemu modelowi współpracy pracodawców i agencji rekrutacyjnych z całej Polski połączonych w sieć wiedzy i kontaktów oraz przekazanie pracodawcom przyjaznego narzędzia on-line do koordynacji współpracy z headhunterami.

HRfactory.pl to platforma B2B on-line dla pracodawców i agencji rekrutacyjnych.
Umożliwia efektywną współpracę w jednym miejscu z najlepszymi headhunterami, lepiej wykorzystując ich potencjał i doświadczenie. Dzięki platformie pracodawcy oszczędzają czas, energię, budżet oraz docierają do lepszej jakości kandydatów niż w tradycyjnym modelu. . Z kolei agencje zyskują dodatkowy kanał przychodów, w którym mogą natychmiast angażować się w najbardziej odpowiednie dla nich projekty.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairdziękujemy za podpisanie
  • Leszekdołączył do nas
  • Albert Brząkaławłaśnie podpisał Manifest
  • alex podvysotskiywitamy na pokładzie
  • Tadeusz Gonerajest z nami
  • Andrzej Gorskiwłaśnie dołączył
  • Tomasz Kleczkowskidziękujemy za podpisanie
  • Tomaszdołączył do nas

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się