hussartech

cleantech

Dążymy do tego by tworzyć innowacyjne rozwiązania, które będą powstawać z pasją.

Start-up HussarTech Sp. z o. o. zajmuje się rozwojem i komercyjnym zastosowaniem wynalazku: hybrydowego materiału o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i antywirusowych. Nasz nowoczesny hybrydowy materiał jest przeznaczony do ochrony szerokiej gamy produktów, dla których uzyskanie właściwości antymikrobiotycznych jest koniecznością. Stworzyliśmy funkcjonalne rozwiązania dla tworzyw sztucznych, w tym tworzyw konstrukcyjnych, dyspersji wodnych, farb proszkowych, silikonów i filmów lateksowych oraz nitrylowych. Zabezpieczaliśmy także naszym dodatkiem wysokiej jakości puchu i pierze. Zabezpieczenie materiału przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów pozwala na dłuższe zachowanie higieny i estetyki zmodyfikowanych materiałów czy produktów.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachwłaśnie podpisał Manifest
  • izabela klejnawłaśnie dołączył
  • Jakub Kornilakdołączył do nas
  • Agnieszka Cachrowitamy na pokładzie
  • Marcin Słowińskidziękujemy za podpisanie
  • Dominik Leszczyńskijest z nami
  • Bartłomiej Dwornikwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaitlyn Dufendachwłaśnie dołączył

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się