digitalizacja danych, długopisy cyfrowe

Motywem przewodnim wszystkich podejmowanych przez IC Solutions działań jest idea Invisible Computing, czyli projektowania rozwiązań intuicyjnych i przyjaznych w użyciu.
Sprawiamy, że korzystanie z rozwiązań informatycznych staje się nieodczuwalne dla użytkownika, a z wysokich technologii może korzystać każdy bez względu na wiek, wykształcenie czy status społeczny.
Flagowym produktem jest system IC Pen. Technologia długopisów cyfrowych umożliwia utrwalenie w formie elektronicznej tekstu pisanego na papierze.
Rozwiązanie to jest przyjęte i stosowane na rynku polskim: w szpitalach, administracji, edukacji, a także w przestrzeni międzynarodowej, w Organizacji Bezpieczeństwa I Współpracy w Europie jako wsparcie technologiczne obserwatorów wyborów w krajach, w których zagrożona jest demokracja.
Założycielami firmy są pracownicy naukowi poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
Jako skuteczny spin-off transferuje osiągnięcia polskich naukowców do międzynarodowego biznesu

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakielwłaśnie dołączył
  • kobidołączył do nas
  • Dan Abitboljest z nami
  • Aya Eshdatwłaśnie podpisał Manifest
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykdziękujemy za podpisanie
  • Justyna Saganwłaśnie dołączył
  • Daniel Grabskidołączył do nas

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się