digitalizacja danych, długopisy cyfrowe

Motywem przewodnim wszystkich podejmowanych przez IC Solutions działań jest idea Invisible Computing, czyli projektowania rozwiązań intuicyjnych i przyjaznych w użyciu.
Sprawiamy, że korzystanie z rozwiązań informatycznych staje się nieodczuwalne dla użytkownika, a z wysokich technologii może korzystać każdy bez względu na wiek, wykształcenie czy status społeczny.
Flagowym produktem jest system IC Pen. Technologia długopisów cyfrowych umożliwia utrwalenie w formie elektronicznej tekstu pisanego na papierze.
Rozwiązanie to jest przyjęte i stosowane na rynku polskim: w szpitalach, administracji, edukacji, a także w przestrzeni międzynarodowej, w Organizacji Bezpieczeństwa I Współpracy w Europie jako wsparcie technologiczne obserwatorów wyborów w krajach, w których zagrożona jest demokracja.
Założycielami firmy są pracownicy naukowi poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
Jako skuteczny spin-off transferuje osiągnięcia polskich naukowców do międzynarodowego biznesu

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • ruthwłaśnie podpisał Manifest
  • Magdalena Dratwadołączył do nas
  • Adam Krzakwitamy na pokładzie
  • Magdalena Popowskawłaśnie dołączył
  • Klaudiajest z nami
  • marek jaroszekdziękujemy za podpisanie
  • Kamil Olichwerwłaśnie podpisał Manifest
  • Malgorzata Gawlowskadołączył do nas

2727 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się