IDENTT

fintech

Verification and security services

Głównym przedmiotem działalności Firmy jest świadczenie usług informatycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym projektowanie, implementacja oraz wdrażanie dedykowanych rozwiązań IT zwiększających bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

Firma IDENTT zajmuje się dostarczaniem usług oraz produktów pozwalających na weryfikację autentyczności, zapewnienie integralności oraz bezpieczeństwa informacji. Oferujemy m.in. rozwiązania, które pozwalają na weryfikowanie dokumentów tożsamości w sposób automatyczny. Sprawdzone mogą być m.in. poprawność i integralność danych na dokumencie, zgodność zdjęcia użytkownika z jego zdjęciem z dowodu, obecność dokumentu w bazach skradzionych i zgubionych dokumentów i inne.

Ponadto zapewniamy możliwość zaprojektowania i implementacji systemów komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa.

Firma prowadzi innowacyjne działania m. in. w obszarze analizy obrazu (głównie rozpoznawanie twarzy), badań nad biometrią oraz implementacją zaawansowanych metod kryptograficznych.

Odbiorcami naszych produktów są: placówki bankowe, kantory, wypożyczalnie samochodów, firmy ubezpieczeniowe, firmy udzielające pożyczek finansowych, operatorzy telekomunikacyjni

Firma IDENTT zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, w tym m.in. projektantów i programistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia bezpiecznych i praktycznych rozwiązań IT.

Identt został laureatem konkursu Techno Biznes 2016 organizowanego przez Gazetę Bankową. Pierwsze miejsce w kategorii: Informatyka, Internet, Telekomunikacja. Ponadto otrzymaliśmy nagrodę Loan Magazine w kategorii „Technologiczne Rozwiązanie dla Biznesu 2016”.

Grupa IDENTT – 17 lat doświadczenia, 1300 klientów w ponad 35 krajach na świecie


Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Annawłaśnie podpisał Manifest
  • Lidia Dutkiewiczjest z nami
  • Daniel Jejewitamy na pokładzie
  • Lidia Dutkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Max-Peter Menzeldołączył do nas
  • Mateusz Stępniakwłaśnie dołączył
  • Katarzyna Wróblewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Mikulskajest z nami

3384 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się