Internetowa Giełda Rolna

IGOR.PL czyli Internetowa Giełda Ogłoszeń Rolnych to prosta w obsłudze elektroniczna platforma handlu płodami rolnymi. Jest to innowacyjne narzędzie umożliwiające bezpośredni kontakt między rolnikami a końcowymi odbiorcami ich produktów czyli przetwórcami i sieciami handlowymi jak również miedzy pozostałymi uczestnikami rynku.

Naszą misją jest łączenie producentów oraz odbiorców produktów rolnych i umożliwienie im jak najkorzystniejszej ich wymiany.
Proponowany przez nas system daje producentom rolnym dostęp do szerokiego rynku odbiorców, a więc umożliwia szybkie i korzystne zbycie oferowanych produktów. Z drugiej strony pośrednicy i przetwórcy mogą w prosty sposób znaleźć produkty o określonych parametrach w interesujących ich lokalizacjach.
Wbudowany komunikator umożliwia łatwe nawiązanie kontaktu między kontrahentami oraz negocjacje warunków zawieranych transakcji.
Rozbudowany system ocen i komentarzy pozwala z kolei ograniczyć do minimum ryzyko strat wynikających ze współpracy z nieuczciwym kontrahentem.
Obecnie giełda działa głównie na rynku polskim (ponad 500 zarejestrowanych użytkowników) jednak od niedawna umożliwiliśmy rejestrację kontrahentom z innych krajów europejskich i uruchomiliśmy angielską wersję serwisu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dawid Kwaśnicawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachadziękujemy za podpisanie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się