Internetowa Giełda Rolna

IGOR.PL czyli Internetowa Giełda Ogłoszeń Rolnych to prosta w obsłudze elektroniczna platforma handlu płodami rolnymi. Jest to innowacyjne narzędzie umożliwiające bezpośredni kontakt między rolnikami a końcowymi odbiorcami ich produktów czyli przetwórcami i sieciami handlowymi jak również miedzy pozostałymi uczestnikami rynku.

Naszą misją jest łączenie producentów oraz odbiorców produktów rolnych i umożliwienie im jak najkorzystniejszej ich wymiany.
Proponowany przez nas system daje producentom rolnym dostęp do szerokiego rynku odbiorców, a więc umożliwia szybkie i korzystne zbycie oferowanych produktów. Z drugiej strony pośrednicy i przetwórcy mogą w prosty sposób znaleźć produkty o określonych parametrach w interesujących ich lokalizacjach.
Wbudowany komunikator umożliwia łatwe nawiązanie kontaktu między kontrahentami oraz negocjacje warunków zawieranych transakcji.
Rozbudowany system ocen i komentarzy pozwala z kolei ograniczyć do minimum ryzyko strat wynikających ze współpracy z nieuczciwym kontrahentem.
Obecnie giełda działa głównie na rynku polskim (ponad 500 zarejestrowanych użytkowników) jednak od niedawna umożliwiliśmy rejestrację kontrahentom z innych krajów europejskich i uruchomiliśmy angielską wersję serwisu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej