iine-card-japan-inc

technologie reklamowe

iine Card - Get it all!

iine Card to aplikacja commerce dla wydawców. Umożliwia ona czytelnikom zakup jakiegokolwiek produktu bezpośrednio ze stron swoich ulubionych magazynów za pośrednictwem naszej nowej sieci afiliacyjnej.

iine Card jest rozwiązaniem plug'n'play w chmurze dla wydawców z całego świata. Łączymy każdy produkt i usługę pokazana na stronach ich czasopism, z możliwością natychmiastowego zakupu przez czytelników, w sklepach internetowych i fizycznych. Tym samym otwieramy nowe strumienie przyrostowych przychodów przy użyciu naszej nowej platformy afiliacyjnej, pozwalającej czasopismom zarabiać na sprzedaży produktów za pośrednictwem naszej aplikacji oraz na subskrypcjach aplikacji w wersji premium dla czytelników.
iine Card jest oferowana przez magazyny swoim czytelnikom za pośrednictwem obecnych kanałów marketingowych. Aby zapewnić szybką skalowalność, każda aplikacja iine będzie personalizowana prezentowana czytelnikom pod nazwą każdego magazynów jako własna.
iine Card a) pozwala czytelnikom, natychmiast znaleźć i kupić produkty pokazane w ulubionych czasopismach, zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych; b) sprawia, że oferta czasopisma oraz reklamy, stają się interaktywne i nowoczesne; c) otwiera nowe przyrostowe źródła dochodów dla magazynów d) umożliwia czasopismom i dużym firmom Marketingowym / Reklamowym analizować i zrozumieć aktywność konsumentów oraz wykorzystać te dane w celu zwiększenia sprzedaży i bardziej efektywnemu zarządzaniu środkami finansowymi w tym segmencie rynku.

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 zł
Przed rejestracją
500 000 - 1 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Anıl Topaldołączył do nas
  • Vincent Okekedziękujemy za podpisanie
  • Daniel Węgrzynekjest z nami
  • Przemysław Bilińskiwłaśnie dołączył
  • Krystian Pichowiczwitamy na pokładzie
  • Judit Csáknéwłaśnie podpisał Manifest
  • Jakub Kaletadołączył do nas
  • Konrad Kędzioradziękujemy za podpisanie

4701 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się