indoorway

developer tools

Inteligentne narzędzie do digitalizacji przestrzeni

Indoorway został stworzony dla właścicieli nieruchomości, managerów obiektów oraz działów marketingu, aby ułatwić im podnoszenie wydajności przestrzeni oraz zwiększyć zaangażowanie klientów. Narzędzie to pozwala na szczegółową analizę ruchu wewnątrz budynku. Indoorway, łącząc w sobie wiele technik pomiaru (żyroskop, akcelerometr, magnetometr, beacony), zapewnia dokładną nawigację po obiektach, dostarcza precyzyjne mapy i pozwala na tworzenie wiadomości kontekstowych. Pomysł na stworzenie Indoorway zrodził się w 2015 roku w spółce Daftcode. W okresie testów firma stworzyła mapy dla budynków o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m².

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Tomasz

9 października 2017 o 00:04

Witam. Jestem zainteresowany rozwiązaniem lokalizacji pojazdów na terenie zakładu. Byłoby to od 100 do 300 pojazdów jednocześnie na terenie ok 1km kw, w tym częściowo w budynkach. Dokładność wystarczy na poziomie 10-20m, pojazdy są wyposażone w zasilanie 12 oraz 24V. Potrzebujemy bieżącej informacji o lokalizacji danego pojazdu dostępnej z dowolnego komputera na terenie zakładu. Proszę podać przybliżone koszty uruchomienia takiego systemu oraz koszty miesięczne dla 100, 200 oraz 300 pojazdów. Pozdrawiam Tomasz Podsiadło

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

9 października 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdziękujemy za podpisanie
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się