Info Technologies

technologie reklamowe

Oferujemy usługę polegającą na kompleksowym dostarczaniu danych o produktach dla sklepów, e-sklepów, porównywarek, serwisów internetowych.

Info Technologies jest spółką technologiczną. Nasz zespół tworzą ludzie od lat związani z sektorem produktów konsumenckich: specjaliści ds. produktów, content’u, informatycy, handlowcy. Koncentrujemy się na tworzeniu, zarządzaniu oraz dystrybucji cyfrowych danych produktowych. Oferujemy rozwiązania informatyczne pozwalające naszym klientom efektywnie wykorzystywać dostarczane przez nas informacje. Dysponujemy bazą ponad 250.000 produktów. Prowadzimy projekty około e-commerce’owe, tworzymy aplikacje wspomagające handel online i offline, strony i portale e-commerce, m-commerce. Nasi klienci to biznes B2C – sklepy internetowe, sklepy stacjonarne, sieci handlowe, detaliści oraz B2B - hurtownicy, dostawcy i producenci. Współpracujemy z wszystkim klientami - dużymi i małymi, budując długotrwałe relacje partnerskie. Realizujemy projekt unijny „E-Opisy - innowacyjna e-usługa dla sklepów internetowych, producentów i dystrybutorów sprzętu, oprogramowania i rozwiązań IT” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, w efekcie którego nasi klienci uzyskają dostęp do innowacyjnego e-narzędzia webowego pozwalającego im w intuicyjny sposób przetwarza i udostępnia informacje o oferowanych przez nich produktach.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eric Loughridgedziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Michalskawłaśnie dołączył
  • Łukasz Jakubiakjest z nami
  • Pawel Kosdołączył do nas
  • Cezary Jaroniwłaśnie podpisał Manifest
  • Agnieszka Drozdowskawitamy na pokładzie
  • Pulane Tomulczukdziękujemy za podpisanie
  • Amandawłaśnie dołączył

4768 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się