Oprogramowanie dostępne online. Udostępniamy zestaw aplikacji pozwalających na edycję i skład publikacji cyfrowych.

Spółka INPINGO dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz świadczy kompleksową obsługę dla firm i instytucji, które chcą, aby ich publikacje były dostępne poprzez wszystkie popularne dzisiaj kanały dystrybucji: wydania drukowane, e-booki, aplikacje mobilne, strony www, portale elearninowe, biblioteki cyfrowe, bazy wiedzy i repozytoria. Świadczymy profesjonalne usługi w obszarze digitalizacji i konwersji, wielokanałowej dystrybucji, długoterminowego przechowywania oraz zabezpieczania publikacji elektronicznych. Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, o różnej wielkości, firmy prywatne, państwowe, instytucje publiczne, pozarządowe, instytutu naukowe i edukacyjne – możemy pomóc wszędzie tam, gdzie powstają publikacje. Naszym priorytetem jest dokładne zrozumienie i poznanie potrzeb naszych Klientów. Pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w zasobach treści Klienta jest naszym nadrzędnym celem. Dzięki temu, że technologie i usługi INPINGO zostały zaprojektowane w oparciu o sprawdzoną i efektywną ekonomicznie strategię cyfryzacji publikacje naszych Klientów mogą być bezpiecznie dostępne: online, offline, na komputerze, smartfonie, czytniku, tablecie, w różnych modelach biznesowych oraz w dostępie otwartym.

Zespół

Inwestorzy

1 000 000 - 2 000 000 $
Runda A

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eryka Musiałwłaśnie podpisał Manifest
  • Karol Lasotadziękujemy za podpisanie
  • agawitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwłaśnie dołączył
  • Kamil Szczepanikjest z nami
  • Michał Podwysockidołączył do nas
  • Michał Gołębiewskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Alex Cailleteaudziękujemy za podpisanie

2719 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się