Zbliżeniowe wizytówki

Tworzymy wizytówki wyposażone w specjalny chip, dzięki któremu po zbliżeniu do telefonu wizytówka pojawia się na jego ekranie w wersji elektronicznej. Wygląda identycznie jak jej papierowy odpowiednik, a po kliknięciu na wybrany element od razu dzwonimy, czy też wysyłamy maila. Co najważniejsze, po zmianie dowolnych danych wszelkie informacje zostaną automatycznie zaktualizowane wśród wszystkich osób.
Zatem osoba otrzymując taką wyróżniającą się, zbliżeniową wizytówkę, ma pewność, że dane kontaktowe do nas są aktualne oraz to, że nasz kontakt zostanie umieszczony w książce telefonicznej.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Łukasz

25 maja 2016 o 11:31

Witaj Krzysztof, odpowiadając na Twoje pytania: „Samo wpada” oznacza, że Twój numer telefonu zostanie umieszczony również wśród innych numerów w książce w telefonicznej tamtej osoby oraz jeżeli zmieniłbyś swój numer zostanie on także zaktualizowany wśród wszystkich osób, które otrzymały od Ciebie wizytówkę (czyli masz pewność, że druga osoba ma zawsze aktualny kontakt do Ciebie). Tak, niezbędna do tego jest zainstalowana aplikacja, ale jeżeli osoba nie ma aplikacji to po zbliżeniu wizytówki do telefonu automatycznie włącza się sklep google z tą aplikacją. Drugie pytanie: obecnie aplikacja jest w języku angielskim oraz polskim, ale wraz z rozwojem będą dodawane kolejne języki.

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

25 maja 2016

Krzysztof

25 maja 2016 o 11:03

Witam, jak dziala dokladnie „Samo wpada” Gdy ktoś zbliży telefon do Twojej wizytówki, Twój numer telefonu zostanie automatycznie umieszczony w jego kontaktach na telefonie. Czy nie jest tak ze inni musza miec zainstalowana aplikacje. Drugie pytanie odnosnie opcji jezykowych, czy niemiecki jest w aplikacji?

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

25 maja 2016

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Soboldołączył do nas
  • Michał Kulińskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Piwowarczykjest z nami
  • Tomasz Cichońdziękujemy za podpisanie
  • Tomasz Cichońwłaśnie dołączył
  • Wojciech Dąbrowskiwitamy na pokładzie
  • Jacekdołączył do nas
  • Andrzejwłaśnie podpisał Manifest

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się