Insignia sp. z.o.o

pośrednictwo / agencja

Agencja Interaktywna o szerokich kompetencjach

Kluczowe obszary kompetencji to przede wszystkim digital 360, w tym social media, PR, planowanie i zakup mediów, content marketing. Wśród kompetencji należy także wyróżnić cross marketing, produkcję video, organizację loterii oraz kompleksowe przeprowadzanie konkursów konsumenckich.
Obsługujemy naszych klientów kompleksowo tworząc strategie i dobierając odpowiednie narzędzia, dzięki którym uzyskujemy zamierzone efekty. Nasz zespół tworzą specjaliści o szerokich kompetencjach i zainteresowaniach także nowymi technologiami. Szkolenia a także konferencje, w którym bierzemy czynny udział pozwalają nam na dobór nowoczesnych narzędzi i prowadzenie projektów na najwyższym poziomie.

Aspiracją agencji na najbliższy okres jest bycie liderem w kategorii agencji o kompetencjach digital ale z uwzględnieniem pozostałych kanałów komunikacji. Nadrzędnym celem jest rozszerzanie kompetencji digitalowych oraz zdecydowanie rozszerzenie portfolio klientów. Podstawowym krokiem wykonanym w tym kierunku jest rozbudowanie zespołu w kluczowych działach agencji m.in. kreacji i IT. Naszym celem jest inwestowanie w pracowników na poziomie szkoleń i konferencji branżowych. W ciągu kilku najbliższych lat chcemy także rozszerzać kompetencje w zakresie nowych technologii oraz rynku e-commerce.
Posiadamy znaczące doświadczenie w zakresie budowania projektów cross marketingowych opartych o mix narzędzi.(digital, ATL, eventy, PR, blogosfera, celebrity marketing, social media, content marketing). Kompetencje zbudowane wewnątrz agencji w postaci działów PR, Content Marketingu a także domu mediowego dają nam możliwość kompleksowej obsługi tak rozbudowanych projektów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej