Insignia sp. z.o.o

pośrednictwo / agencja

Agencja Interaktywna o szerokich kompetencjach

Kluczowe obszary kompetencji to przede wszystkim digital 360, w tym social media, PR, planowanie i zakup mediów, content marketing. Wśród kompetencji należy także wyróżnić cross marketing, produkcję video, organizację loterii oraz kompleksowe przeprowadzanie konkursów konsumenckich.
Obsługujemy naszych klientów kompleksowo tworząc strategie i dobierając odpowiednie narzędzia, dzięki którym uzyskujemy zamierzone efekty. Nasz zespół tworzą specjaliści o szerokich kompetencjach i zainteresowaniach także nowymi technologiami. Szkolenia a także konferencje, w którym bierzemy czynny udział pozwalają nam na dobór nowoczesnych narzędzi i prowadzenie projektów na najwyższym poziomie.

Aspiracją agencji na najbliższy okres jest bycie liderem w kategorii agencji o kompetencjach digital ale z uwzględnieniem pozostałych kanałów komunikacji. Nadrzędnym celem jest rozszerzanie kompetencji digitalowych oraz zdecydowanie rozszerzenie portfolio klientów. Podstawowym krokiem wykonanym w tym kierunku jest rozbudowanie zespołu w kluczowych działach agencji m.in. kreacji i IT. Naszym celem jest inwestowanie w pracowników na poziomie szkoleń i konferencji branżowych. W ciągu kilku najbliższych lat chcemy także rozszerzać kompetencje w zakresie nowych technologii oraz rynku e-commerce.
Posiadamy znaczące doświadczenie w zakresie budowania projektów cross marketingowych opartych o mix narzędzi.(digital, ATL, eventy, PR, blogosfera, celebrity marketing, social media, content marketing). Kompetencje zbudowane wewnątrz agencji w postaci działów PR, Content Marketingu a także domu mediowego dają nam możliwość kompleksowej obsługi tak rozbudowanych projektów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczjest z nami
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemdołączył do nas
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Rejowskiwitamy na pokładzie
  • Rafał Froniawłaśnie dołączył
  • Mikołaj Roszakjest z nami
  • Gultekin cirikdziękujemy za podpisanie

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się