it-automotive

analityka

Optymalne Systemowe Zarządzanie

Znaleźliśmy unikalną nisze w segmencie tradycyjnego biznesu z wykorzystaniem business intelligence. Firma od samego początku stworzona została do współpracy i rozwiązywania problemów branży automotive. Dlatego we współpracy z i u dealerów samochodów stworzyliśmy System Zarządzania OptiDealer. Produkt Klucz
Podstawowym celem OptiDealer jest umożliwienie naszym klientom stosowania reguły “Znaj swoje dane”. Nowym “standardem” naszego życia jest ogromna ilość informacji zbieranych przez wszelkie systemy IT, natomiast skuteczne wykorzystywanie nagromadzonych informacji w nieprzetworzonej formie do podejmowania decyzji przekracza ludzkie możliwości. OptiDealer jest narzędziem umożliwiającym właśnie, automatyzacje i optymalizacje przetwarzanych ogromnych ilości informacji do formy zrozumiałej dla człowieka w czasie rzeczywistym. OptiDealer to narzędzie, które jest kluczem otwierającym dostęp do danych a zarazem daje unikalna ich analizę.Przewaga konkurencyjna i unikalność
Badania rynku pokazują, że obecnie nie ma żadnego narzędzia dedykowanego do potrzeb dealerów samochodów, które rozwiązałaby ostateczny cel tak jak OptiDealer. Dane mogą być jedynie tylko odczytywane i sprawdzane za pomocą tego samego oprogramowania, które są obecnie wykorzystywane jedynie do gromadzenia danych. Dwa największe i najważniejsze oprogramowania to są różne rodzaje zarówno DMSów jak i systemów księgowych.
Narzędzia te są bardzo cenne w swoich dziedzinach, ale brakuje najważniejszego, czyli integralnego i dynamicznego podejścia do prezentowania zebranych wszystkich danych w formie czytelnej i jasnej dla osób które tak bardzo potrzebują takich danych.
Główne zalety OptiDealer to:
Dynamiczny panel który wyświetla najważniejsze kluczowe informacje i parametry potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej.
"Co-jeśli" analiza KPI pozwalająca użytkownikowi zobaczyć, jak firma będzie wyglądać, jeśli zostaną podjęte różne decyzje i jakich to dokona zmian w wynikach i działaniu firmy w przyszłości.
Propagacja trendów, wykresów i wartości KPI w przyszłości, wykorzystujących najbardziej zaawansowane algorytmy prognozowania.
Globalny przegląd i analiza informacji za pomocą połączonych danych ze wszystkich możliwych źródeł, w tym CEPIK, GUS, itp.
Kompleksowe podejście do wszystkich aspektów gospodarczych, w tym zależności i współdziałania wewnętrznych i zewnętrznych podmiotów.
Kolejną istotną barierą jest dostęp do najlepszych naukowców, którzy umieją i mogą rozwijać matematyczny model do prognozowania danych i algorytmów do uczenia maszynowego, które sprawiają, że analiza danych sama będzie, w czasie poprawiać dokładności prognoz. IT Automotive znajduje się w wyjątkowej i unikalnej sytuacji w tej dziedzinie, dlatego iż jeden z założycieli ma osobiste relacje z większością szanowanych i cenionych naukowców dzięki największemu DS / ML / AI profesjonalnej społeczności w Europie Środkowo - Wschodniej.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidołączył do nas
  • Tomaszdziękujemy za podpisanie
  • Kaja Kuczynskawłaśnie podpisał Manifest
  • MOHAN RAJjest z nami
  • Krzysztof Wwitamy na pokładzie
  • Patrycja Stenkawłaśnie dołączył
  • Magda Tomaszewskadołączył do nas
  • Andrius Milinavičiusdziękujemy za podpisanie

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się