IT-Leaders.pl

praca / zatrudnienie

Pierwsza platforma kojarząca Specjalistów z branży IT z pracodawcami

W środowisku branżowym każdy wie, jak trudno znaleźć wykwalifikowanego specjalistę IT.

To grupa zawodowa, która nie poszukuje aktywnie pracy. Tradycyjne role w relacji pracodawca - pracownik odwracają się. Specjaliści wiedzą, że nie muszą się starać aby otrzymać pracę, więc rzadko zaglądają na portale pracy.
Firmy chcąc zatem pozyskać odpowiedniego pracownika najczęściej równolegle do swoich działań korzystają z usług agencji rekrutacyjnych, zazwyczaj kilku równocześnie. To sprawia, że kandydaci są zasypywani dziesiątkami ofert, często zupełnie niedopasowanymi do ich doświadczeń i potencjału.

Co zatem będzie dla nich atrakcyjne ?
Wybór, decyzyjność, ambitne projekty, bezpośredni kontakt z potencjlanym pracodawcą..

Jak IT-Leaders.pl odpowiada na te potrzeby? IT-Leaders.pl działa na zasadzie odwróconego modelu wszystkich dostępnych portali rekrutacyjnych w Polsce. Platforma kojarzy bezpośrednio Specjalistów z pracodawcami, bez udziału pośredników. Innowacyjny sposób wyłaniania Specjalistów, zapewnia im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą oraz atrakcyjny system poleceń. Oferty są dopasowywane do kandydatów, ponieważ to oni tworzą swój profil określając preferencje dotyczące pracy.

Zapraszamy na www.it-leaders.pl

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej