IT-Leaders.pl

praca / zatrudnienie

Pierwsza platforma kojarząca Specjalistów z branży IT z pracodawcami

W środowisku branżowym każdy wie, jak trudno znaleźć wykwalifikowanego specjalistę IT.

To grupa zawodowa, która nie poszukuje aktywnie pracy. Tradycyjne role w relacji pracodawca - pracownik odwracają się. Specjaliści wiedzą, że nie muszą się starać aby otrzymać pracę, więc rzadko zaglądają na portale pracy.
Firmy chcąc zatem pozyskać odpowiedniego pracownika najczęściej równolegle do swoich działań korzystają z usług agencji rekrutacyjnych, zazwyczaj kilku równocześnie. To sprawia, że kandydaci są zasypywani dziesiątkami ofert, często zupełnie niedopasowanymi do ich doświadczeń i potencjału.

Co zatem będzie dla nich atrakcyjne ?
Wybór, decyzyjność, ambitne projekty, bezpośredni kontakt z potencjlanym pracodawcą..

Jak IT-Leaders.pl odpowiada na te potrzeby? IT-Leaders.pl działa na zasadzie odwróconego modelu wszystkich dostępnych portali rekrutacyjnych w Polsce. Platforma kojarzy bezpośrednio Specjalistów z pracodawcami, bez udziału pośredników. Innowacyjny sposób wyłaniania Specjalistów, zapewnia im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą oraz atrakcyjny system poleceń. Oferty są dopasowywane do kandydatów, ponieważ to oni tworzą swój profil określając preferencje dotyczące pracy.

Zapraszamy na www.it-leaders.pl

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Anna Serwatkadziękujemy za podpisanie
  • Dimitri Khlopkovdołączył do nas
  • Weronika Borucwitamy na pokładzie
  • Michał Stańczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Maciej GACAwłaśnie dołączył
  • ania Grigoryanjest z nami
  • Ewa Chromniak-Przybyładziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Rosińskidołączył do nas

3930 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się