jadezabiore

logistyka

Łączymy prywatnych kierowców z nadawcami paczek

JadeZabiore.pl to działająca w modelu sharing economy platforma społecznościowa łącząca kierowców z osobami wysyłającymi paczki. Jedziesz? Zabierz przy okazji paczkę! Wysyłasz? Znajdź kierowcę, który zabierze i dostarczy tego samego dnia!

JadeZabiore.pl to działająca w modelu sharing economy platforma społecznościowa łącząca kierowców z osobami wysyłającymi paczki. Za jej pośrednictwem osoby nadające przesyłki mogą znaleźć kierowców, którzy planują podróż do miejsca, do którego ma zostać dostarczona paczka, dzięki czemu jej doręczenie możliwe jest tego samego dnia. Dla kierowców zabranie paczki do miejsca, do którego i tak jadą, to szansa na obniżenie kosztów przejazdu w domowym budżecie. JadeZabiore.pl z powodzeniem rozwiązuje także problem z przesyłkami niestandardowymi, wymagającymi szczególnej uwagi, czy ponadnormatywnymi, których wysłanie za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub firm kurierskich jest niemożliwe bądź nieopłacalne. Przez polskie media portal został nazwany „BlaBlaCar-em dla paczek”, natomiast amerykańscy inwestorzy określili go „startupem, który może być drugim Uberem”.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjadołączył do nas
  • bhdsjkdziękujemy za podpisanie
  • Christopher Mosedalewłaśnie dołączył
  • Karolina Ciźlawłaśnie podpisał Manifest
  • Albert Smektalskiwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Gaffkejest z nami
  • Daniel Kaluzadołączył do nas
  • Adam Czarnotadziękujemy za podpisanie

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się