jakdojade.pl

nawigacja

Jakdojade.pl to pomocna dłoń w komunikacji miejskiej, City-nav to znacznie więcej.

Jakdojade.pl to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Celem ponad dwuletniej pracy nad rozwojem algorytmu wyszukiwania było stworzenie planera układającego trasy, jakie ułożyłaby osoba dobrze znająca dane połączenie. Aplikacja dostępna jest w wersji web oraz na systemy iOS, Android i Windows Phone. Serwis znajduje optymalne połączenia komunikacyjne uwzględniając przesiadki, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów. Z biegiem lat stał się on ogólnopolskim standardem i najpopularniejszym planerem podróży publicznego transportu miejskiego (ponad 17 mln odwiedzin miesięcznie).
Jakdojade.pl to nie tylko apka, ale także cały komplet usług City-nav: API miejskiej komunikacji w 23 miastach, statystyki przepływów ludzkich oraz przydatne komponenty dla przewoźników.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Robert

1 sierpnia 2017 o 21:21

Witam, Jak mam bardzo ciekawe i nurtujące pytanie. Mianowicie; czy ktokolwiek z Państwa zespołu jest w stanie znaleźle drogę ze swojego adresu zamieszkania na najbliższy przystanek? Ja nie potrafię. Bardzo proszę o rozważenie powrotu do starej wersji jakdojade.pl bo to „coś” co w tej chwili nazywa się jakdojade.pl w żadnym stopniu nie ułatwia dojazdu gdziekolwiek. To ponury żart programistów, nie- wyszukiwarka. Nie wierzą Państwo mi? Nie szkodzi. Zajrzyjcie na Google i sprawdźcie komentarze społeczeństwa oraz ogólna ocenę. Macie 2,3 gwiazdki na 5 możliwych. Jeśli Wam to nic nie mówi to znaczy, że mój mail był stratą czasu. Czasami zwolnienie kilku kiepskich programistów jest lepsze od płacenia więcej jednemu kompetentnemu. Z wyrazami szacunku Robert Rutkowski (zwykły sfrustrowany uzytkownik)

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

1 sierpnia 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firaswitamy na pokładzie
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się