jakdojade.pl

nawigacja

Jakdojade.pl to pomocna dłoń w komunikacji miejskiej, City-nav to znacznie więcej.

Jakdojade.pl to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Celem ponad dwuletniej pracy nad rozwojem algorytmu wyszukiwania było stworzenie planera układającego trasy, jakie ułożyłaby osoba dobrze znająca dane połączenie. Aplikacja dostępna jest w wersji web oraz na systemy iOS, Android i Windows Phone. Serwis znajduje optymalne połączenia komunikacyjne uwzględniając przesiadki, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów. Z biegiem lat stał się on ogólnopolskim standardem i najpopularniejszym planerem podróży publicznego transportu miejskiego (ponad 17 mln odwiedzin miesięcznie).
Jakdojade.pl to nie tylko apka, ale także cały komplet usług City-nav: API miejskiej komunikacji w 23 miastach, statystyki przepływów ludzkich oraz przydatne komponenty dla przewoźników.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eryka Musiałwłaśnie podpisał Manifest
  • Karol Lasotajest z nami
  • agawłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Mazurkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Kamil Szczepanikwitamy na pokładzie
  • Michał Podwysockidołączył do nas
  • Michał Gołębiewskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Alex Cailleteaujest z nami

2719 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się