JakiPrezent.pl Wyszukiwarka Prezentów

prezenty

Wyszukiwarka Prezentów

Jesteśmy pierwszą i najbardzej rozpoznawalną na polskim rynku wyszukiwarką prezentów. Od 7 lat pomagamy Polakom wybierać trafione prezenty.
Nasza misja to : "Dawaj radość, dziel szczęście!"

Serwis powstał z potrzeby szybkiego i trafnego wyboru prezentu. Pewnego dnia założyciele zdali sobie sprawę, że wybór prezentów często zamiast stwarzać pole do zabawy, staje się dla wielu żmudnym obowiązkiem, który szybko chcą spełnić. Zapragnęliśmy odpowiedzieć na to wyzwanie. Stworzyliśmy serwis, który nie tylko agreguje najciekawsze pomysły na prezent, ale także uprzyjemnia ich wybór. W JakiPrezent.pl możemy wybierać prezenty nawet wg osobowości - rozwiązując quiz.

Obecnie serwis skupia kilkaset sklepów internetowych, prezentując ok. 25 tys pomysłów na prezent zebranych w ponad 800 funkcjonalnych kategoriach, np. Dla kogo, Okazje, Rodzaje, Zawody, Relacje.
Prezenty są ręcznie selekcjonowane do pasujących im kategorii przez naszych konsultantów - Prezentologów. Są to eksperci od prezentów, którzy tworzą poradniki prezentowe, artykuły na firmowym blogu, a także odpowiadają na indywidualne zapytania naszych użytkowników.

Serwis odwiedza ok 100 tys. użytkowników unikalnych miesięcznie. Ponad 60 % ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • katarzyna pawlikowskawitamy na pokładzie
  • Irena Jroszukawłaśnie dołączył
  • Yurii Beliaievwłaśnie podpisał Manifest
  • Yuri Beliaievjest z nami
  • Agata Semenowiczdziękujemy za podpisanie
  • Katarzyna Janickadołączył do nas
  • Maciej Stępieńwitamy na pokładzie
  • Natalia Błaszczukwłaśnie dołączył

3774 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się