Kadromierz

Nowoczesne narzędzie do organizacji i kontroli czasu pracy pracowników w modelu SaaS. Wygodny i intuicyjny system do tworzenia harmonogramu pracy dla personelu, prosty system ewidencji czasu pracy oraz statystyki czasu pracy i kosztów pracy pracowników.

Kadromierz to przede wszystkim narzędzie dla Pracodawców, Managerów. Poprzez intuicyjny system tworzenia grafiku pracy, manager jest w stanie zaoszczędzić czas na planowaniu następnego okresu rozliczeniowego, zwiększyć kontrole nad czasem pracy i kosztami pracowniczymi. Prosty system ewidencji czasu pracy wpłynie na zaangażowanie i punktualność pracowników w pracy. Korzyści z Kadromierza odczują zarówno pracownicy, którzy mają zawsze dostępny grafik pracy pod ręką oraz w wygodny sposób mogą przekazać swoje dostępności pracownicze osobie odpowiedzialnej za układanie grafiku pracy. Oprogramowanie sprawdza się szczególnie w wypadkach, kiedy w firmie występuje rotacja czasu lub miejsc pracy, a pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 zł
Seed

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjawłaśnie dołączył
  • bhdsjkdołączył do nas
  • Christopher Mosedalejest z nami
  • Karolina Ciźlawłaśnie podpisał Manifest
  • Albert Smektalskiwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Gaffkedziękujemy za podpisanie
  • Daniel Kaluzawłaśnie dołączył
  • Adam Czarnotadołączył do nas

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się