Kadromierz

Nowoczesne narzędzie do organizacji i kontroli czasu pracy pracowników w modelu SaaS. Wygodny i intuicyjny system do tworzenia harmonogramu pracy dla personelu, prosty system ewidencji czasu pracy oraz statystyki czasu pracy i kosztów pracy pracowników.

Kadromierz to przede wszystkim narzędzie dla Pracodawców, Managerów. Poprzez intuicyjny system tworzenia grafiku pracy, manager jest w stanie zaoszczędzić czas na planowaniu następnego okresu rozliczeniowego, zwiększyć kontrole nad czasem pracy i kosztami pracowniczymi. Prosty system ewidencji czasu pracy wpłynie na zaangażowanie i punktualność pracowników w pracy. Korzyści z Kadromierza odczują zarówno pracownicy, którzy mają zawsze dostępny grafik pracy pod ręką oraz w wygodny sposób mogą przekazać swoje dostępności pracownicze osobie odpowiedzialnej za układanie grafiku pracy. Oprogramowanie sprawdza się szczególnie w wypadkach, kiedy w firmie występuje rotacja czasu lub miejsc pracy, a pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 zł
Seed

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidołączył do nas
  • Tomaszjest z nami
  • Kaja Kuczynskadziękujemy za podpisanie
  • MOHAN RAJwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysztof Wwitamy na pokładzie
  • Patrycja Stenkawłaśnie dołączył
  • Magda Tomaszewskadołączył do nas
  • Andrius Milinavičiusjest z nami

4564 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się