kapital-rozwoju

produktywność osobista

Wspieram w rozwoju przedsiębiorczych ludzi oraz ich biznesy

Drogi Przedsiębiorco lub Przyszły Przedsiębiorco
Pragnę zaprosić Cię na 5 miesięczny intensywny trening „ZAMIEŃ PLANY W BIZNES”. Stworzyłam ten program z myślą o ludziach, z którymi sama się utożsamiam i z którymi mam przyjemność pracować na co dzień. Jeżeli masz marzenia i nie boisz się ich realizować, chcesz zmieniać na lepsze swoje życie, ale też życie innych ludzi i wiesz, że sukces wymaga wytężonej, systematycznej pracy doskonale trafiłeś. Od ponad dwóch lat wspieram w rozwoju przedsiębiorczych ludzi oraz ich biznesy. Wcześniej przez ponad 5 lat jako doradca zawodowy pomagałam swoim klientom odkrywać i kreować satysfakcjonującą karierę. Program ZAMIEŃ PLANY W BIZNES powstał po to, aby brak odwagi, niewystarczająca świadomość biznesowa, czy niezbyt zadowalające efekty nigdy dla nikogo nie stanowiły przeszkody w rozwijaniu siebie i innych, żeby nigdy nie były powodem rezygnacji z tego, co ważne. Mam Ci do przekazania fachową wiedzę, konstruktywne, strategiczne podejście, ale przede wszystkim moją rolą jest pomóc Ci znaleźć zasoby, dzięki którym zrealizujesz swoje biznesowe cele.
Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj http://www.kapitalrozwoju.pl/?s=szukam+os%C3%B3b%2C+kt%C3%B3re

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwłaśnie dołączył
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas
  • Kashif Naeemwłaśnie dołączył
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się