kartonado

nieruchomości

Marketplace drobnych powierzchni magazynowych.

Kartonado to serwis internetowy łączący osoby poszukujące miejsca do przechowywania swoich rzeczy z właścicielami drobnych powierzchni magazynowych takich jak piwnica, garaż, strych, pokój czy mały magazyn.

Serwis kartonado.pl działa w modelu sharing economy i umożliwia znalezienie miejsca do przechowywania swoich rzeczy w swojej najbliższej okolicy u innych ludzi, którzy dysponują odpowiednią powierzchnią nadającą się do przechowywania taką jak piwnica, garaż, strych, pokój czy magazyn.
Wszystkie rzeczy przechowywane poprzez nasz serwis objęte są ubezpieczeniem zapewnianym przez współpracującą z nami firmę ubezpieczeniową, a cały proces rezerwacji odbywa się w pełni online.

Typowy użytkownik do którego skierowane jest Kartonado to np. właściciel restauracji z ogródkiem letnim, który chciałbym poza sezonem przechować gdzieś stoły, ławki i parasole. Wynajęcia garażu w naszym serwis jest dla niego tańszą i wygodniejszą alternatywą niż magazyn na przedmieściach.
Inny typowy przykład to student, który na czas wakacji letnich rezygnuje z wynajmu stancji, tak aby nie płacić za nią w okresie, w którym nie będzie z niej korzystał. Nasz serwis pozwala mu przechować przez ten okres swoje rzeczy takie jak meble czy rower w mieście, w którym studiuje, zamiast wozić je w jedną i drugą stronę na drugi koniec Polski do domu rodzinnego.

Z drugiej strony nasz serwis kierowany jest również do wszystkich osób, które posiadają powierzchnie nadające się do przechowywania i chciałyby na nich zarobić przechowując rzeczy innych osób.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej