KayMate

podróże

podróże

Przygody i porady podróżnicze. Dziel się opowieściami i odkrywaj nowe miejsca.

KayMate łączy osobne blogi podróznicze w jedną platformę. Umożliwia dzielenie się swoimi opowieściami i poradami, śledzenie ulubionych podróżników i odkrywanie nowych miejsc. Każdy, nawet mało znany bloger-podróżnik, ma szansę dotarcia do nowych czytelników.

Zazwyczaj na blogu podrózniczym możemy przeczytać kilka opowieści z różnych miejsc. Aby dotrzeć do innych miejsc trzeba znać więcej blogów. KayMate umożliwia natychmiastowe odnalezienie wpisów z danego miejsca od wielu podróżników, a sama ilość miejsc jest nieograniczona.

Intuicyjny interfejs, szybkie wyszukiwanie informacji i łatwe dzielenie się treściami sprawiają, że KayMate jest świetnym narzędziem podczas planowania podróży, w czasie jej trwania oraz po powrocie do domu.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboldziękujemy za podpisanie
  • Aya Eshdatjest z nami
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykwitamy na pokładzie
  • Justyna Saganwłaśnie dołączył
  • Daniel Grabskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Gabriel Wołosewiczdziękujemy za podpisanie
  • Michał Haneckijest z nami

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się