Wspieramy dietetyków rozwiązaniami na miarę oczekiwań ich pacjentów.

Kcalmar, to platforma zdrowego odżywiania łącząca pacjentów z prawdziwymi dietetykami i umożliwiająca prowadzenie indywidualnej opieki dietetycznej przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Stworzyliśmy oprogramowanie SAASowe dla dietetyków Kcalmar.pro (3000 użytkoników od kwietnia 2016) oraz darmową aplikację mobilną dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem (100 tys. użytkowników od listopada 2015). Poza nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, na rynku wyróżnia nas zrozumienie potrzeb obu grup naszych odbiorców - mamy dla nich osobne narzędzia i różną komunikację wartości, którą promujemy za pośrednictwem dwóch marek, stron i blogów, efektywnie zwiększając popularność.

Rozwiązania te stanowią fundament dla internetowej platformy łączącej pacjentów ze specjalistami, scalając rozdrobiniony rynek i wspierając potrzeby marketingowe dietetyków, prowadzących zazwyczaj jednoosobowe działalności gospodarcze. Nowa odsłona platformy ruszy na Kcalmar.com tej jesieni!

Kcalmar powstał w Lublinie pod merytorycznym nadzorem Uniwersytetu Medycznego, następnie rozwijany był w centrum e-medycyny w Helsinkach (Finlandia) w akceleratorze Vertical Accelerator.


https://www.youtube.com/watch?v=HtvP1Z9yTng

Kcalmar, to rozwiązanie umożliwiające prowadzenie indywidualnej opieki dietetycznej przy użyciu nowoczesnego oprogramowania dla dietetyków do układania jadłospisów I zarządzania gabinetem.

Do tej pory instalacje naszej darmowej aplikacji mobilnej dla pacjentów Kcalmar przekorczyły 100 tys, zaś w systemie Kcalmar.pro dla dietetyków zarejestrowało się ponad 3000 profesjonalistów.

Stworzyliśmy:
Kcalmar.pro – webową aplikację (SAAS) dla dietetyków umożliwiającą błyskawiczne i łatwe układanie indywidualnych planów odżywiania, tworzenie nowych przepisów, zarządzanie kartotekami pacjentów itp.,

Kcalmar–dieta i przepisy – darmową aplikację mobilną działającą jako niezależna usługa lub w połączeniu z oprogramowaniem Kcalmar.pro, umożliwiając mobilny kontakt z pacjentem w ramach opieki indywidualnej.

Kcalmar.com – obecnie rozwijamy platformę internetową dla pacjentów i dietetyków , która umożliwi pełne konsultacje online oraz prowadzenie obserwacji pacjentów. Platforma będzie działała w modelu REV-SHARE.


Dostarczamy rozwiązania IT – nie jesteśmy poradnią dietetyczną. Równocześnie jesteśmy w stanie dostosować program Kcalmar.pro do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Kcalmar powstał w Lublinie pod merytorycznym nadzorem Uniwersytetu Medycznego, następnie rozwijany był w centrum e-medycyny w Helsinkach (Finlandia) w akceleratorze Vertical Accelerator.


https://www.youtube.com/watch?v=QHNmmHOESjI
https://www.youtube.com/watch?v=S29yh_5YBfM

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczjest z nami
  • Bartłomiej Kudełkawitamy na pokładzie
  • Kashif Naeemwłaśnie dołączył
  • Piotr Poddębniakdziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Froniadołączył do nas
  • Mikołaj Roszakjest z nami
  • Gultekin cirikwitamy na pokładzie

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się