KIWIPORTAL.PL

wydarzenia

Wszytkie wydarzenia w jednym miejscu!

KIWIPORTAL to wyszukiwarka imprez i wydarzeń sportowych, kulturalnych, muzycznych i edukacyjnych z całej Polski. Publikujemy ponad 10.000 wydarzeń miesięcznie z blisko 300 różnorodnych kategorii tematycznych.

Oprócz podziału na 300 kategorii, w KIWI oznaczamy najważniejsze i najciekawsze imprezy, wydarzenia darmowe, biletowane itd. Dzięki temu użytkownik może przeszukać serwis na kilka różnych sposobów: wskazując konkretną kategorię (np. gatunek muzyczny, dyscyplinę sportu, rodzaj hobby), ograniczając się do wybranej lokalizacji, wybierając tylko duże imprezy, polecane lub te, na które są dostępne bilety.

Nasi użytkownicy znajdują informacje o interesujących ich imprezach nie na jeden, ale na kilka sposobów: przez główną wyszukiwarkę, strony dedykowane kategoriom i lokalizacjom oraz z aplikacji mobilnej.

Zależy nam, aby w naszym portalu można było znaleźć sposób spędzenia wolnego czasu niezależnie od tego, jaką grupę wiekową się reprezentuje, gdzie aktualnie się przebywa czy jakie ma się zainteresowania.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej