Aplikacja mobilna oferująca prepaidowe plany na zakup kawy.

KofiUp to mobilna aplikacja (android, ios), która jako pierwsza w Polsce tworzy klub niezależnych kawiarni, oferująca swoim użytkownikom możliwość zakupu kawy nawet do 50% taniej. W chwili obecnej współpracuje z nami prawie 50 niepowtarzalnych lokali, a pełna lista dostępna jest na www.kofiup.pl.

Oprócz niższej ceny za kawę (przykładowo americano- 4,2 PLN, latte, cappucciono- 6,2 PLN), takiej samej w każdym partnerskim lokalu aplikacja oferuje użytkownikom możliwość pozyskania podstawowych informacji o danym lokalu oraz otrzymywania powiadomień o zbliżających się eventach. Ponadto dzięki funkcji geolokalizacji (lokalizowanie i nawigowanie do partnerskich lokali) aplikacja KofiUp jest idealnym towarzyszem dla każdego kto lubi eksplorować Warszawę, a przy tym ceni sobie smak dobrej kawy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskawitamy na pokładzie
  • Piotr Stanerajest z nami
  • Man Leedołączył do nas
  • Iana Kaskodziękujemy za podpisanie
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrowłaśnie dołączył
  • JAE-IL KIMwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Wyciskjest z nami

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się