#kregielnia24.pl

gry

Ogólnopolski system rezerwacji torów w kręgielniach online.

Kregielnia24.pl to ogólnopolski system rezerwacji dla kręgielni, z jednej strony oferujący kręgielniom kompleksowy system do zarządzania rezerwacjami (przyjmowanie rezerwacji, monitorowanie obłożenia, raporty), a z drugiej pozwalający graczom na rezerwację toru z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie w wybranej przez siebie kręgielni.

Kregielnia24.pl umożliwia przyjmowanie rezerwacji 24h bez konieczności angażowania jakiegokolwiek pracownika, pełne monitorowanie oraz zarządzanie tymi rezerwacjami z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.
Natomiast graczom umożliwiamy natychmiastową rezerwację w wygodnej dla nich formie, potwierdzaną przez unikalny kod rezerwacji przychodzący smsem. Wszystko to zebrane pod jednym adresem www.Kregielnia24.pl
Naszymi potencjalnymi klientami są wszystkie kręgielnie oraz obiekty rozrywkowe posiadające w swojej ofercie możliwość gry w kręgle, bowling, bilard oraz snookera, którzy szukają niezawodnego oraz sprawdzonego systemu rezerwacji (blokada przed zdublowaniem rezerwacji, brak pustych rezerwacji - unikalne kody rezerwacji potwierdzane smsem)

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyidołączył do nas
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartosz Liszkowskidziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Szulcjest z nami
  • Aleksander Szepczyńskidołączył do nas
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się