Training Within Industry

System LeanTrix to aplikacja IT dla firm produkcyjnych i usługowych wspomagająca je we wdrażaniu standaryzacji pracy wg filozofii Lean Management i programu Training Within Industry - TWI.
System LeanTrix to aplikacja IT dla firm produkcyjnych i usługowych wspomagająca je we wdrażaniu standaryzacji pracy wg filozofii Lean Management i programu Training Within Industry - TWI. System ten wspomaga rozwój kompetencji pracowników w firmach w zakresie poprawy efektywności ich pracy poprzez udostępniane im takich funkcjonalności jak: filmy instruktażowo-szkoleniowe, obszerną bazę wiedzy, czy kurs Train the Trainer. System LeanTrix to jednak przede wszystkim funkcjonalności IT wpływające na poprawę procesu zarządzania standaryzacją pracy w firmie. System LeanTrix oferuje: moduł tworzenia Instrukcji Pracy Standaryzowanej, moduł doskonalenia metod pracy Kaizen oraz kompleksowy proces weryfikacji tworzenia Instrukcji Pracy Standaryzowanej (od pracowników operacyjnych do działów wspomagających procesy). System LeanTrix wspiera wdrażanie filozofii Lean Management i programu TWI w oparciu o koncepcję Lean HR, gdzie najważniejsze jest budowanie zaangażowania pracowników oraz ich rozwój.
System LeanTrix poamaga wdrożyć standaryzację pracy wg program Training WIthin Industry TWI. Dzięki systemowi LeanTrix zaczniesz efektywnie rozwijać kompetencje swoich najbardziej doświadczonych pracowników w zakresie dokumentowania pracy, instruowania pracowników oraz doskonalenia Kaizen. To przełoży się w Twojej firmie między innymi na:
- Poprawę jakości,
- Zmniejszenie braków,
- Poprawę wydajności,
- Redukcję zdarzeń wypadkowych
- Zmniejszenie kosztów.

W systemie LeanTrix zawarte są nasze doświadczenia we wdrażaniu programu TWI, które zdobywamy nieprzerwanie od 2007 roku. System jest na bieżąco aktualizowany o nowe filmy, studia przypadków, arkusze i standardy. System LeanTrix to największe kompendium wiedzy na Świecie o programie TWI. System LeanTrix to funkcjonalne narzędzie niezbędne przy efektywnym wdrażaniu programu TWI.

Dzięki systemowi LeanTrix:
- Skrócisz czas tworzenia instrukcji TWI o średnio 80% względem programów z pakietu MS Office
- Nie ma potrzeby powołania dedykowanej osoby do tworzenia instrukcji (administrowania) dzięki intuicyjnemu modułowi, który bez większych problemów obsłuży każdy pracownik w firmie
- Wdrożysz program TWI korzystając z kilkudziesięciu filmów instruktażowych bez potrzeby angażowania konsultantów zewnętrznych
- Pobudzisz potencjał swoich pracowników do doskonalenia pracy wg filozofii Kaizen

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Łukasz Dywickiwłaśnie dołączył
  • Daniel Pindelskiwitamy na pokładzie
  • mag domdziękujemy za podpisanie
  • Aneta Andrzejczykjest z nami
  • Ren tandołączył do nas
  • MARCIN HARLAwłaśnie podpisał Manifest
  • Jakob Frickewłaśnie dołączył
  • Yang Yangwitamy na pokładzie

4219 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się