Lendguru.pl

fintech

Pomagamy małym i średnim firmom w zdobyciu finansowania

Lendguru.pl jest innowacyjną platformą łączącą małe i średnie firmy z instytucjami z sektora finansowego. Ułatwiamy przedsiębiorcom zdobycie potrzebnego finansowania, niezależnie od tego czy potrzebują krótkoterminowego kredytu kupieckiego, faktoringu czy też długoterminowego finansowania inwestycyjnego na rozwój swojej firmy, zakup aktywów czy nieruchomości.

Wiemy jak trudno jest małym i średnim firmom znaleźć, porównać i uzyskać najkorzystniejsze dla nich opcje finansowania. Proces ten jest zwykle długotrwały, a porównanie dostępnych na rynku ofert okazuje się skomplikowane, m.in. ze względu na zróżnicowane wymagania w zakresie niezbędnych dokumentów, odmiennych warunków zawieranych umów czy oczekiwanych zabezpieczeń.

W Lendguru.pl to uprościliśmy. Klient wypełnia tylko jeden prosty formularz. My szukamy i porównujemy kilkadziesiąt ofert finansowania dostępnych aktualnie na rynku. To wszystko prezentujemy natychmiast, w prostej, bardzo przystępnej formie. Rzetelnie i rzeczowo przedstawiamy wszystkie kluczowe punkty oferty, w tym również te zapisane „małym drukiem” – chcemy, aby nasz klient dysponował pełną wiedzą na każdym z etapów pozyskiwania finansowania i mógł wybrać rzeczywiście najlepszy dla siebie produkt finansowy.
Korzystanie z naszej platformy jest całkowicie bezpłatne i bez zobowiązań - ostateczny wybór czy skorzystać z którejkolwiek oferty należy do klienta.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Annajest z nami
  • Lidia Dutkiewiczwłaśnie dołączył
  • Daniel Jejedołączył do nas
  • Lidia Dutkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Max-Peter Menzelwitamy na pokładzie
  • Mateusz Stępniakwłaśnie podpisał Manifest
  • Katarzyna Wróblewskajest z nami
  • Magda Mikulskawłaśnie dołączył

3384 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się