Leonardo League

pośrednictwo / agencja

Platforma (marketplace) dla sprzedaży i kupowania pomysłów

Platforma (marketplace) dla sprzedaży i kupowania pomysłów

Jest wiele pomysłów. Niektórzy mówią, że pomysły nic nie kosztują. Inni cenią idee nade wszystko. Ale fakt, że większość pomysłów nigdy nie staje się rzeczywistością.
Są ludzie, którzy mają pomysły, ale nie robią nic z nimi (nie ma ochoty, nie ma możliwości, nie ma funduszy), a są też przedsiębiorcy którzy stale poszukują pomysłów na poprawę swoich produktów lub usług lub rozwiązywania różnych problemów biznesowych.

My tworzymy pierwszą platformę dla sprzedaży i kupowania pomysłów, dzięki której osoby twórcze będą mogłi łatwo sprzedawać pomysły, a przedsiębiorcy dostaną dostęp do innowacyjnych pomysłów i porad przy niskich kosztach.

Bez biurokracji, bez patentowania, bez potrzeby wielkich funduszy. Bez opłat licencyjnych, tylko natychmiastowe płatności.

Uruchomiliśmy pierwszą wersję sklepu z pomysłami. Wewnątrz są kilka pierwszych pomysłów, zapraszamy: https://www.leonardoleague.com/ideastore

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickawłaśnie dołączył
  • Maciej Stępieńwłaśnie podpisał Manifest
  • Natalia Błaszczukdziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Couragejest z nami
  • Adam Rychlewskidołączył do nas
  • Adam Protasiukwitamy na pokładzie
  • Mariusz Nowakwłaśnie dołączył
  • zebra12@autograf.plwłaśnie podpisał Manifest

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się