LepszaPraca.pl

praca / zatrudnienie

REKRUTUJ / APLIKUJ / POLECAJ / ZARABIAJ

Platforma Rekrutacyjna LepszaPraca.pl to innowacyjne narzędzie służące do rekrutacji społecznościowej. Korzystamy z siły corwdsourcingu, bazujemy na więziach społecznych i rekomendacjach bezpośrednich wykorzystując jednocześnie innowacyjne rozwiązania IT.

Platforma Rekrutacyjna LepszaPraca.pl to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o pracodawcach, rekruterach i kandydatach.

Każda z tych grup ma swoje potrzeby. W dynamicznie rozwijającym się świecie rekrutacji czas sięgnąć po całkiem nowe metody. Ludzie o wysokich i szczególnych kwalifikacjach już mają pracę. Dzięki nam trafią do lepszej pracy, a pracodawcy zyskają pracowników, których tak potrzebowali

Co zyskują pracodawcy?
znajdą idealnego człowieka
zaoszczędzą czas
obniżą koszty rekrutacji

Jak działa Platforma Rekrutacyjna LepszaPraca.pl?
- Bazujemy na rekrutacji społecznościowej - najskuteczniejszym sposobie docierania do profesjonalistów na rynku pracy.
- Nasze rozwiązania pozwalają na dotarcie do biernych kadydatów. Dzięki platformie LepszaPraca.pl w prosty sposób można informować całą społeczność o poszukiwanym specjaliście.
- Dzięki rekrutacji społecznościowej, to na rekruterach spoczywał będzie ciężar zarówno wyszukania kandydata, jak i przekonania go, do aplikowania.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachwłaśnie dołączył
  • izabela klejnawitamy na pokładzie
  • Jakub Kornilakjest z nami
  • Agnieszka Cachrodołączył do nas
  • Marcin Słowińskidziękujemy za podpisanie
  • Dominik Leszczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Dwornikwłaśnie dołączył
  • Kaitlyn Dufendachwitamy na pokładzie

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się