Lerni

edukacja

Lerni. languages online. // Dołącz do najlepszej platformy zrzeszającej nauczycieli i uczniów języków obcych.

Lerni to wielofunkcyjna platforma internetowa, która zrzesza osoby uczące się języków obcych oraz tłumaczy i nauczycieli języków obcych. Platforma zapewnia naukę online 5-ciu języków, opiekę lektorską, wymianę informacji na linii nauczyciel-uczeń oraz nadzór gamifikacyjny nad pracą jej użytkowników. Platforma zrzesza również językowe blogi edukacyjne, które dostarczają informacji na temat uczenia się i nauczania języków obcych, podróżowania i szerzenia świadomości międzykulturowej oraz technologicznej w kontekście edukacji językowej.

Lerni to językowa platforma e-learningowa oraz aplikacja mobilna, a także hybryda łącząca w sobie funkcjonalności zarówno dla użytkownika jak i nauczyciela a także instytucji - uniwersytetów, bibliotek, szkół oraz blogerów językowych.
Lerni jest projektem istniejącym na ponad 50 rynkach na całym świecie, a liczba instalacji Lerni przekracza w tym momencie liczbę 700 tysięcy.
Zespół tworzący platformę składa się z metodyków nauczania języków obcych oraz specjalistów IT i sprzedaży. Jest to zespół, który ma bogate doświadczenie w tworzeniu e-learningowych platform LMS oraz treści związanych z szeroko pojętą edukacją. Twórcy Lerni otrzymali nagrodę AppAward dla najlepszej aplikacji edukacyjnej, nagrodę na gali Diamenty Forbes, a także zostali dwukrotnie otrzymali nagrodę European Language Label od przedstawicieli Rady Europy. E-podręcznik autorstwa zespołu Lerni otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej w 2011 roku i został dopuszczony do użytku szkolnego.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej