loot

fintech

Nowe doświadczenie bankowe.

Loot to inteligentne rozwiązanie bankowe dla młodych osób pozwalające na efektywne zarządzanie dostępnym kapitałem bez zaciągania długów. Uczy jak mądrze planować wydatki, aby spełnianie naszych marzeń było w zasięgu portfela.

Wolność wydawania pieniędzy nie powinna zaczynać się od kolejnej wypłaty. Loot sprytnie łączy w sobie technologię oraz funkcjonalny i atrakcyjny interfejs, dzięki któremu zarządzanie pieniędzmi jest znacznie szybsze, intuicyjne i szyte na miarę naszych czasów.
Loot jest zaprojektowany tak, by dać Ci pełną kontrolę nad własnymi pieniędzmi, równocześnie chroniąc Cię przed nadmiernym wydawaniem. Integracja aplikacji mobilnej z funkcjami zarządzania kontem sprawia, iż nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań. To narzędzie dopasowane do Twoich potrzeb, byś mógł cieszyć się życiem bez zajmowania się tabelami, rozliczeniami czy ciągłym sprawdzaniem na co Cię stać!
Korzystanie z naszej karty płatniczej daje Ci możliwość nie tylko wykonywania transakcji online, ale także korzystania z Twoich środków w wielu punktach płatniczych i bankomatach na całym świecie.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Bartlomiej Gabryśjest z nami
  • Kamila Czajadołączył do nas
  • Marcin Bednarzwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Pawluswitamy na pokładzie
  • Julia Szyndzielorzwłaśnie dołączył
  • Zbigniew Lenarcikdziękujemy za podpisanie
  • N ajest z nami
  • Eveline Foubertdołączył do nas

2568 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się