los-videos

media / treści

Digital video is the new TV

Agencja digital marketingu wyspecjalizowana w segmencie video na YouTube i wykorzystaniu influencerów w kampaniach marketingowych. Los Videos - robimy video online.

Jesteśmy najlepszą i jedną z niewielu agencji w Polsce zajmujących się dynamicznie rosnącym rynkiem video online. Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii na YouTube i współpracy z najlepszymi i największymi influencerami i gwiazdami internetu w Polsce. Jesteśmy laureatem programu Google Rising Stars skupiającym i wspierającym najbardziej obiecujące firmy internetowe w kraju. Nasza unikalna wiedza, zagraniczni partnerzy (The Harmon Brothers - jedna z najlepszych agencji video marketingu w USA) i doświadczenie w kampaniach video online pozwalają nam przeprowadzać kompleksowe kampanie dla klienta - od strategii, poprzez kreację po produkcję oraz dystrybucję przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, trendów i narzędzi Google.

Nasze usługi obejmują również analizę rynku video online, opracowywanie polityki i strategii programowo-konetntowych dla nadawców telewizyjnych i platform TV.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Włodzimierz Sadzikwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomek Bialec`witamy na pokładzie
  • Bartłomiej Michałowskiwłaśnie dołączył
  • Jan Nowakdołączył do nas
  • Aleksander Olenderdziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Wójcikjest z nami
  • Aniela Matusiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Lutostańskiwitamy na pokładzie

4589 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się