los-videos

media / treści

Digital video is the new TV

Agencja digital marketingu wyspecjalizowana w segmencie video na YouTube i wykorzystaniu influencerów w kampaniach marketingowych. Los Videos - robimy video online.

Jesteśmy najlepszą i jedną z niewielu agencji w Polsce zajmujących się dynamicznie rosnącym rynkiem video online. Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii na YouTube i współpracy z najlepszymi i największymi influencerami i gwiazdami internetu w Polsce. Jesteśmy laureatem programu Google Rising Stars skupiającym i wspierającym najbardziej obiecujące firmy internetowe w kraju. Nasza unikalna wiedza, zagraniczni partnerzy (The Harmon Brothers - jedna z najlepszych agencji video marketingu w USA) i doświadczenie w kampaniach video online pozwalają nam przeprowadzać kompleksowe kampanie dla klienta - od strategii, poprzez kreację po produkcję oraz dystrybucję przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, trendów i narzędzi Google.

Nasze usługi obejmują również analizę rynku video online, opracowywanie polityki i strategii programowo-konetntowych dla nadawców telewizyjnych i platform TV.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Kaitlyn Dufendachwitamy na pokładzie
  • Kaitlyn Dufendachdziękujemy za podpisanie
  • krzysztof kryczekwłaśnie dołączył
  • Lukas Awłaśnie podpisał Manifest
  • Dark Sigiljest z nami
  • Marcin Lorychdołączył do nas
  • Bartoszwitamy na pokładzie
  • marcindziękujemy za podpisanie

3236 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się