Make my mind

praca / zatrudnienie

Tworzymy zgrane i efektywne zespoły. Szkolimy, rekrutujemy i pomagamy rozwinąć Twój biznes.

Podnosimy efektywność zespołów poprzez dopasowywanie pracowników do ich przełożonych. Budujemy ścieżki kariery i pomagamy w osiąganiu celów osobistych. Chcemy sprawiać aby ludzie byli szczęśliwsi w swoim miejscu pracy i potrafili nie tylko realizować swoje zadania, ale też po prostu znaleźli wspólny język .

Make my team
Zbudowanie skutecznego, zgranego zespołu wymaga pracy i czasu. Aby zrobić to dobrze, badamy umiejętności oraz style pracy członków i dopasowanie zespołu. W razie potrzeby, przeprowadzamy rekrutacje w celu jego uzupełnienia, a także szkolenia umożliwiające podnoszenie kompetencji oraz eliminowanie niedociągnięć.

Podczas przeprowadzania rekrutacji skupiamy się na tym, aby możliwie szybko, jak najlepiej poznać naszego kandydata i jego potrzeby. Wykorzystujemy testy, które pozwalają nam zrozumieć kierujące nim motywacje oraz ocenić kluczowe kompetencje miękkie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eryka Musiałjest z nami
  • Karol Lasotadołączył do nas
  • agadziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwłaśnie dołączył
  • Kamil Szczepanikwitamy na pokładzie
  • Michał Podwysockiwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Gołębiewskijest z nami
  • Alex Cailleteaudołączył do nas

2719 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się