Make my mind

praca / zatrudnienie

Tworzymy zgrane i efektywne zespoły. Szkolimy, rekrutujemy i pomagamy rozwinąć Twój biznes.

Podnosimy efektywność zespołów poprzez dopasowywanie pracowników do ich przełożonych. Budujemy ścieżki kariery i pomagamy w osiąganiu celów osobistych. Chcemy sprawiać aby ludzie byli szczęśliwsi w swoim miejscu pracy i potrafili nie tylko realizować swoje zadania, ale też po prostu znaleźli wspólny język .

Make my team
Zbudowanie skutecznego, zgranego zespołu wymaga pracy i czasu. Aby zrobić to dobrze, badamy umiejętności oraz style pracy członków i dopasowanie zespołu. W razie potrzeby, przeprowadzamy rekrutacje w celu jego uzupełnienia, a także szkolenia umożliwiające podnoszenie kompetencji oraz eliminowanie niedociągnięć.

Podczas przeprowadzania rekrutacji skupiamy się na tym, aby możliwie szybko, jak najlepiej poznać naszego kandydata i jego potrzeby. Wykorzystujemy testy, które pozwalają nam zrozumieć kierujące nim motywacje oraz ocenić kluczowe kompetencje miękkie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomekwitamy na pokładzie
  • Agi Sndziękujemy za podpisanie
  • Barbarawłaśnie dołączył
  • Marcin Sawickiwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamildołączył do nas
  • Małgorzata Masłowskajest z nami
  • Michał Rudowskiwitamy na pokładzie
  • Xawery Pikusdziękujemy za podpisanie

3373 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się