mamoko technologies

technologie wyszukiwania

rozpoznawanie i wyszukiwanie podobnych kształtów, shape recogniton

mamoko technologies sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oferuje unikalne oprogramowanie umożliwiające rozpoznawanie i wyszukiwanie podobnych kształtów. Opracowana przez nas unikalna technologia EYESPERT stanowi uniwersalne narzędzie dedykowane dla przedsiębiorstw zmagających się z problemem rozpoznawania i wyszukiwania podobnych kształtów w bazach zawierających tysiące obiektów (producenci profili, tłocznie, odlewnie, biura projektowe, wzorcownie, narzędziownie, koncerny samochodowe).
Tworzone na jej podstawie aplikacje zawierają zestaw specjalizowanych funkcji opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach z zakresu informatycznych technik rozpoznawania obrazu, umożliwiających szybkie i efektywne wyszukiwanie graficzne podobnych obiektów.
Dzięki przejrzystości i prostocie rozwiązań praca z programami jest intuicyjna i niezwykle efektywna. Możliwość implementacji w dowolnym środowisku, minimalne wymagania sprzętowe, wykorzystanie urządzeń mobilnych to tylko niektóre z licznych zalet tego rozwiązania.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Annawłaśnie dołączył
  • Lidia Dutkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Daniel Jejewłaśnie podpisał Manifest
  • Lidia Dutkiewiczjest z nami
  • Max-Peter Menzelwitamy na pokładzie
  • Mateusz Stępniakdołączył do nas
  • Katarzyna Wróblewskawłaśnie dołączył
  • Magda Mikulskadziękujemy za podpisanie

3384 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się