Wyszukuj usługi i rezerwuj online

E-usługa udostępniająca polskim firmom innowacyjne narzędzia informatyczne pozwalające na stworzenie prezentacji ich własnej oferty w sieci, ukierunkowanej na interakcję z klientami.

mbooking oferuje funkcjonalności takie jak: 1. Generator indywidualnego kalendarza elektronicznych rezerwacji – stworzyliśmy intuicyjny i zarazem bardzo elastyczny mechanizm generowania kalendarzy dostępności usług. Firma oferując wiele usług ma możliwość tworzenia wielu kalendarzy jednocześnie lub jednego kalendarza dla kilku usług. Wszystkie rezerwacje terminów są widoczne online na stronie ofertowej jaki i na koncie Firmy, co pozwala na sprawne zarządzanie czasem i zapełnieni tzw. pustych przebiegów. 2. Kolejkowanie rezerwacji – mbooking posiada mechanizm automatycznego zliczania rezerwacji i system powiadomień o nowych i zbliżających się rezerwacjach. Powiadomienia są generowane według zdefiniowanych reguł przez Firmę. 3. Wielokanałowość – zdajemy sobie sprawę, że same rezerwacje online nie wystarczą. Przecież Firma usługowa nie pozyskuje tylko Konsumentów w sieci. Konsumenci dzwonią i przychodzą osobiście. Dlatego też mbooking umożliwia rezerwacje terminów również Firmie za Konsumenta i prowadzenie jej indywidualnej bazy Konsumentów, którzy nie są zarejestrowani w mbooking, i inne.

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwłaśnie dołączył
  • Tomaszjest z nami
  • Kaja Kuczynskadziękujemy za podpisanie
  • MOHAN RAJwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysztof Wdołączył do nas
  • Patrycja Stenkawitamy na pokładzie
  • Magda Tomaszewskawłaśnie dołączył
  • Andrius Milinavičiusjest z nami

4564 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się