Ekosystem cyfrowy wspierający fanów sportu w pełni zarządzany przez społeczność

MEDIAR to innowacyjny międzynarodowy ekosystem cyfrowy wspierający fanów różnych dziedzin sportu w pełni zarządzany przez społeczność.
MEDIAR udostępnia możliwość wymieniania się doświadczeniami z korzyścią dla miłośników sportu, możliwość podejmowania decyzji w ważnych kwestiach, a co najważniejsze tworzenia międzynarodowej społeczności kibiców. Poza tym jest infrastrukturą do tworzenia innych zdecentralizowanych aplikacji wokół różnych dyscyplin sportu.

MEDIAR to zdecentralizowany system, którego celem jest wzmacnianie pozycji fanów na międzynarodowej arenie sportu. To także innowacyjne medium informacyjne do dzielenia się emocjami, doświadczeniem i pasją. Dodatkowo daje dostęp do specjalnych wydarzeń i okazji, poprzez sieć partnerską i rynek cyfrowy. Najważniejsze jest również to, że kibice są nagradzani za swoją aktywność. Jednocześnie, partnerzy dołączając do ekosystemu i udostępniając swoje usługi i produkty na korzystnych dla fanów warunkach otrzymują przestrzeń do promocji i własnego rozwoju.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i skalowalność globalnego ekosystemu MEDIAR, używa technologii blockchain. Pozwala to osiągnąć globalny zasięg, eliminować granice, zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych oraz gwarancję dostarczenia usługi, produktu (poprzez inteligentne umowy). Umożliwia także tańsze i szybsze transakcje oraz zapewnia uczciwość i wygodę decyzji DAO.

Aby pokazać pierwsze narzędzie obrazujące wartość i siłę ekosystemu MEDIAR stworzyliśmy MatchDiary. To aplikacja będąca innowacyjnym środowiskiem dla fanów piłki nożnej, które łączy w sobie mnóstwo funkcjonalności idealnie dostosowanych do potrzeb użytkowników. MatchDiary to pierwszy krok w budowaniu globalnego rozwiązania dla fanów. W dłuższej perspektywie celem MEDIAR jest udostępnianie platformy dla budowy aplikacji wokół mniejszych społeczności fanów konkretnych sportów i pasji. Tutaj każdy może zostać inwestorem, a co najważniejsze mieć wpływ na to co dzieje się w jego ulubionej dyscyplinie sportu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyidziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie dołączył
  • Ewelina Olszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartosz Liszkowskidołączył do nas
  • Dawid Kwaśnicajest z nami
  • Aleksandra Szulcwitamy na pokładzie
  • Aleksander Szepczyńskidziękujemy za podpisanie
  • Piotr Plachawłaśnie dołączył

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się