Twoja informacja medyczna

Jesteśmy grupą osób połączoną wspólnym celem, którym jest przyspieszenie rozwoju medycyny w Polsce i na Świecie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nowoczesny i intuicyjny portal medyczny pod nazwą medicalprogress.pl

Znak towarowy Medical Progress został zarejestrowany w 2013 roku, jako wspólnotowy znak towarowy. Medical Progress, tłumacząc z języka angielskiego, oznacza postęp medyczny. Postęp, który tak bardzo potrzebny jest pacjentowi w naszych czasach, aby swobodnie i bez problemów znaleźć odpowiedniego i najlepszego lekarza fachowca, czy też placówkę medyczną, i nie czekając w kolejkach uzyskać opinie dotyczące zdrowia lub dalszego etapu leczenia.

Dla lekarzy zapewniamy budowanie reputacji oraz poszukujemy materiałów i informacji o najlepszych rozwiązaniach stosowanych w medycynie w celu zapewnienia aktualnej wiedzy dotyczącej występujących problemów chorobowych. Będziemy promować stosowanie unikatowych procedur medycznych oraz wyróżniać jakość w ochronie zdrowia.

Chcemy, aby na portalu spotykali się pacjenci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Dzięki darmowej rejestracji, źródło rzetelnej i przede wszystkim bezpiecznej wiedzy będzie płynąć prosto od specjalistów do użytkowników. Zwiększają oni tym samym swoje szanse na pokazanie jakimi są profesjonalistami i otrzymują nowe możliwości pozyskania przyszłych pacjentów.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patmulaujest z nami
  • Maciej Ruszczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Bułgaryndołączył do nas
  • marcindziękujemy za podpisanie
  • marcinwłaśnie dołączył
  • Tomasz Banasiakwitamy na pokładzie
  • Tomasz Banasiakjest z nami
  • Kamil Gołąbwłaśnie podpisał Manifest

3356 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się