Twoja wyszukiwarka usług medycznych

Jesteśmy grupą osób połączoną wspólnym celem, którym jest przyspieszenie rozwoju medycyny w Polsce i na Świecie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nowoczesną i intuicyjną wyszukiwarkę usług medycznych pod nazwą medicalprogress.pl

Medicalprogress.pl to startup dedykowany zarówno przedsiębiorcom z branży medycznej i ubezpieczeniowej, jak i poszukującym porady lekarskiej bądź ubezpieczenia.
Spośród konkurencji wyróżnia się kompleksowością usług i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Zdrowie nie powinno czekać, a wyszukiwanie najlepszego świadczeniodawcy przy pomocy dostępnych w sieci narzędzi, to proces żmudny i czasochłonny. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników, medicalprogress.pl stworzył więc pierwszą na rynku wyszukiwarkę usług medycznych. Pozwala ona pacjentom błyskawicznie namierzyć placówki oferujące dane świadczenie i wybrać najdogodniejszą pod względem ceny, terminu i lokalizacji ofertę. Właściciele i menedżerowie gabinetów, szpitali czy sanatoriów zyskują natomiast możliwość skutecznego pozycjonowania swoich usług w Internecie bez dodatkowych wydatków na promocję.

Narzędzie to umożliwia również wyszukiwanie placówek medycznych, specjalistów, chorób i obejmujących je pakietów ubezpieczeń oraz, dzięki powiązaniu tych funkcji, płynne poruszanie się w gąszczu ofert. Przykładowo, osoba wyszukująca konkretnego lekarza zapozna się od razu z listą leczonych przez niego chorób i oferowanych usług (wraz z cenami), dowie się, gdzie przyjmuje dany specjalista oraz otrzyma informację o dostępnych ubezpieczeniach od powiązanych schorzeń i świadczeń.

Intuicyjny kalendarz wizyt usprawni pracę każdego przedsiębiorstwa medycznego, zapewniając m.in. harmonogramy i przypomnienia o zapisach. Placówki zyskają również dostęp do opinii i ankiet satysfakcji pacjenta oraz kolejną szansę na promowanie swojej działalności. Natomiast pacjenci z łatwością zapiszą się na wizytę.

Medicalprogress.pl dba również o propagowanie rzetelnej wiedzy medycznej. Przypisane do usług i chorób artykuły są tworzone wyłącznie przez lekarzy i innych specjalistów, a systematycznie publikowane aktualności medyczne w przystępny sposób wyjaśniają naukowe zawiłości.

Znak towarowy Medical Progress został zarejestrowany w 2013 roku, jako wspólnotowy znak towarowy. W kwietniu 2016 roku została wypuszczona wersja beta responsywnego serwsiu internetowego. Po jej testach i aktualizacji - 1 lutego 2019 r. ukazała się aktualna wersja serwisu oferująca innowacyjną wyszukiwarkę usług medycznych i świadczeń zdrowotnych.

Medical Progress, tłumacząc z języka angielskiego, oznacza postęp medyczny. Postęp, który tak bardzo potrzebny jest pacjentowi w naszych czasach, aby swobodnie i bez problemów znaleźć odpowiedniego i najlepszego lekarza fachowca, czy też placówkę medyczną, ubezpieczenie i nie czekając w kolejkach uzyskać opinie dotyczące zdrowia lub dalszego etapu leczenia.

Zespół