Kalkulator OC i AC - porównaj do 76 ofert i kup online ubezpieczenie OC tańsze nawet o 517 zł w 5 minut!

Projekt mfind obejmuje bezpłatną, najdokładniejszą na rynku porównywarkę/kalkulator online ubezpieczeń komunikacyjnych, nieruchomości, zdrowotnych i turystycznych, która nie tylko prezentuje najtańsze oferty, ale również pozwala klientowi wybrać najlepszy dla niego wariant polisy.

W ramach mfind funkcjonuje również Akademia mfind – poradnikowy serwis ubezpieczeniowy, w którym Czytelnik znajdzie praktyczne porady, ciekawostki oraz aktualności ubezpieczeniowe. Połączenie dokładnej porównywarki ubezpieczeń oraz bazy wiedzy ubezpieczeniowej pozwala klientowi wygodnie i świadomie wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Oferta mfind skierowana jest do zwyczajnego „Kowalskiego”, który dotychczas kupował polisy ubezpieczeniowe u stacjonarnych agentów – znacznie przy tym przepłacając. U nas jest pewien nie tylko niskiej ceny, ale także niespotykanego nigdzie indziej standardu obsługi i transparentności zawieranej umowy. Pomagamy ludziom, co potwierdza niemal 100% pozytywnych opinii wystawionych nam w serwisie opineo.pl.

Jesteśmy rasową multiagencją ubezpieczeniową i zarabiamy na długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Jest to układ win-win. My znajdujemy dla klienta ofertę najlepiej dopasowaną do jego potrzeb, a on w zamian otrzymuje najlepszą cenę. Co ważne, nie zarabiamy na sprzedaży leadów i nie przekazujemy danych naszych klientów dalej.

W najbliższym czasie zamierzamy dalej rozwiązywać problemy ubezpieczeniowe Polaków, a także pracować nad zmianą ich mentalności i przyzwyczajeń do kupowania drogich polis u stacjonarnych agentów lub przedłużania już zawartych umów. Udowadniamy, że zakup ubezpieczenia online przy pomocy naszego kalkulatora jest nie tylko wygodniejszy ale także pozwala na duże oszczędności.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskawitamy na pokładzie
  • Bartosz Liszkowskidołączył do nas
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Szulcjest z nami
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachadziękujemy za podpisanie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się