Narzędzie mobilne wspomagające organizację wydarzeń.

MKonferencja to usługa w postaci aplikacji webowej i mobilnej. Podstawowa funkcjonalność to udostępnianie uczestnikom konferencji, kongresów, informacji na temat danego wydarzenia. Użytkownik wprowadza informacje poprzez panel administracyjny. Informacje o wydarzeniu są udostępniane na stronie internetowej wydarzenia oraz w aplikacjach mobilnych (na urządzenia z systemami Android i iOS). Do publikowania informacji dostępna jest również aplikacja mobilna administratora.

Dla każdego klienta przygotowujemy oddzielną aplikację, dostosowaną kolorystycznie do brandu firmy, z odpowiednim logotypem.

Usługa jest aktywnie rozwijana o nowe funkcjonalności związane ze zdobywaniem informacji zwrotnych od uczestników wydarzenia, organizowaniem konferencji itp.

Sfinansowano z własnych środków, nie poszukujemy inwestora.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Sobolwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Kulińskidziękujemy za podpisanie
  • Marcin Piwowarczykdołączył do nas
  • Tomasz Cichońjest z nami
  • Tomasz Cichońwitamy na pokładzie
  • Wojciech Dąbrowskiwłaśnie dołączył
  • Jacekwłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzejdziękujemy za podpisanie

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się