mksiegowa.pl

fintech

Pełna księgowość on-line

Program księgowy online dla spółek, stowarzyszeń i fundacji.

mKsiegowa.pl to program internetowy przeznaczony do prowadzenia księgowości spółek, stowarzyszeń i fundacji. Do prowadzenia ksiąg rachunkowych zobowiązane są podmioty gospodarcze, które w roku poprzednim osiągnęły przychód z działalności przekraczający 1.200.000 EURO. Niezależnie od wielkości przychodu księgi handlowe muszą prowadzić osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacje NGO (fundacje i stowarzyszenia). W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy organizacje, którzy prowadzą księgowość we własnym zakresie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairdołączył do nas
  • Leszekdziękujemy za podpisanie
  • Albert Brząkaławłaśnie podpisał Manifest
  • alex podvysotskiyjest z nami
  • Tadeusz Gonerawłaśnie dołączył
  • Andrzej Gorskiwitamy na pokładzie
  • Tomasz Kleczkowskidołączył do nas
  • Tomaszdziękujemy za podpisanie

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się