mojekspert.pl - serwis dla specjalistów prawa i finansów

Mojekspert.pl to nowoczesny portal branży Fin/Legal Tech oraz najszybciej rozwijająca się wyszukiwarka ekspertów z dziedzin prawa i finansów w Polsce, jej nadrzędnym celem jest pomoc w znalezieniu prawników, doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych, biur rachunkowych z całej Polski przy wykorzystaniu zaawansowanych opcji dopasowania eksperta w poszczególnych aspektach jego pracy i lokalizacji.

Co robimy?
Poszukiwanie pomocy prawnej oraz finansowej jest procesem bardzo czasochłonnym i trudnym zarówno przy wykorzystaniu wyszukiwarki google jak i poprzez pytanie znajomych/przyjaciół. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy ułatwić i przyspieszyć ten proces. Serwis mojekspert.pl umożliwia osobom poszukującym specjalisty zapoznanie się między innymi z szeroką ofertą usług oferowanych przez eksperta oraz z informacjami takimi jak opinie klientów. Ponadto z poziomu profilu klient może w prosty i szybki sposób skontaktować się z ekspertem - wysyłając email lub dzwoniąc.

Dzięki mojekspert.pl znalezienie pomocy w takich dziedzinach jak finanse i prawo zyskało zupełnie nowy wymiar, dzięki naszej wyszukiwarce znalezienie ekspertów z obu tych dziedzin stało się szybsze niż kiedykolwiek a ponadto bezpieczniejsze. Bazując na opiniach klientów oraz publikacjach ekspertów w kilka chwil ocenisz profesjonalizm oraz doświadczenie specjalisty. Nowoczesna wyszukiwarka zapewnia dostęp do dużej ilości informacji w jednym miejscu. Wystarczy że wybierzesz kogo i gdzie szukasz a system zrobi resztę za Ciebie. W kilka chwil znajdziesz osobę która zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę w dwóch najważniejszych aspektach życia: prawnym oraz finansowym. Osoby poszukujące ekspertów, korzystając z naszej wyszukiwarki nie ponoszą żadnych kosztów, dzięki czemu mogą w prosty, bezproblemowy a jednocześnie darmowy sposób znaleźć eksperta, który rozwiąże dany problem.

Dlaczego nasza wyszukiwarka zrzesza tylko najlepszych ekspertów?
Specjaliści dzięki modułowi publikowania artykułów mogą uświadamiać użytkowników na tematy obowiązujących przepisów oraz zagadnień prawnych i finansowych. Ponadto mogą edukować społeczeństwo w tych dwóch dziedzinach pozwalając tym samym zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na poszukiwaniu pomocy do rozwiązania danego problemu.
Dzięki takim publikacjom użytkownicy poszukujący eksperta w swojej okolicy mają ułatwione zadanie - gdyż kto jak nie autor publikacji zna opisany problem w danej dziedzinie?

Pytania do ekspertów
mojekspert.pl umożliwia szybką bezproblemową komunikację z ekspertem. Poprzez zadanie pytania w formularzu uzyskamy odpowiedź na interesujące nas zagadnienie w kilka godzin od jego napisania. Tak działają eksperci w naszym serwisie.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie dołączył
  • Bartosz Liszkowskidołączył do nas
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Szulcjest z nami
  • Aleksander Szepczyńskiwitamy na pokładzie
  • Piotr Plachadziękujemy za podpisanie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się