Molecule One provides a tool to design cheaper ways to synthesize chemicals and introduce them quicker to the market.

W wielu branżach przemysłu głównym produktem są związki organiczne (np. większość leków, materiały OLED, nawozy sztuczne). Proces produkcji związku chemicznego rozpoczyna się od zaprojektowania jego syntezy - znalezienia “przepisu”.

Molecule One tworzy oprogramowanie, które umożliwia projektowanie ścieżek syntezy związków organicznych. Program proponuje użytkownikowi możliwe ścieżki, oceniając je według kryteriów uwzględniających jego preferencje. Uzyskiwane wyniki są kreatywne, m. in. dzięki analizie ogromnej ilości danych, w tym danych wewnętrznych firmy. Umożliwia to optymalizację zużycia zasobów, w tym czasu, co ma szczególne znaczenie dla branży farmaceutycznej - dodatkowy dzień sprzedaży leku generuje średnio dodatkowy 1 mln USD przychodu.

Obecnie istniejące rozwiązania oferują jedynie wsparcie dla manualnego planowania syntezy, zwykle poprzez dostęp do zewnętrznych baz danych. Nie istnieje rozwiązanie podobne do naszego, szeroko stosowane przez rynek.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • EWELINA Witkowskadziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Tomkiewiczwitamy na pokładzie
  • Fani Fraswłaśnie podpisał Manifest
  • Maciekwłaśnie dołączył
  • Magda Stadnikjest z nami
  • Wojciech Jeznachdołączył do nas
  • Paweł Andrzejdziękujemy za podpisanie
  • Viktoriia Lavrynenkowitamy na pokładzie

4122 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się