Motocykle Reklamowe

technologie reklamowe

Motocykle Reklamowe

Motocykle reklamowe dla biznesu

Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat z sukcesami zajmuje się szeroko pojętym customingiem motocykli. Zdobyliśmy wiele nagród w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Jednym z naszych najbardziej spektakularnych sukcesów jest zajęcie w 2016 roku III miejsca na mistrzostwach świata w kategorii „Modified Harley Davidson” oraz IV miejsca w kategorii „Street Performance”. Możemy poszczycić się również tytułami mistrzów Europy w kategorii „Modified Harley Davidson” w 2016 i 2015 roku.
Posiadamy ogromne doświadczenie w budowie customowych motocykli z najwyższej półki.  Jak nikt inny łączymy styl, jakość, funkcjonalność oraz potrzeby biznesowe naszych klientów. Połączenie pasji i potrzeb biznesu to unikalny produkt, który przygotowaliśmy i z sukcesami wdrażamy.
Naszym produktem są motocykle reklamowe budowane na wymiar i z uwzględnieniem potrzeb klienta biznesowego. Finalny produkt i jego design zawiera elementy związane z firmą, jej produktem lub usługą. To nowatorska forma reklamy i promocji wykorzystywana na różnego rodzaju targach i eventach. Jest również nietuzinkowym gadżetem dekorującym recepcje firmy, a w czasie wolnym od pracy jest pełnowartościowym motocyklem dającym ogrom wrażeń i zachwytu.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Iwona D.dołączył do nas
  • Julia Giffordwłaśnie dołączył
  • Łukasz Łozińskidziękujemy za podpisanie
  • Arek Andrzejewskijest z nami
  • Agnieszka Żukowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Stanerawitamy na pokładzie
  • Man Leedołączył do nas
  • Iana Kaskowłaśnie dołączył

4530 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się