Zakochaj się w gotowaniu - zamów do domu zestaw dokładnie odmierzonych składników wraz z przepisem

MrChef to rozwiązanie ułatwiające codzienne gotowanie i planowanie posiłków. Daje szansę na zminimalizowanie problemu marnowania jedzenia. Zamawianie dokładnie odmierzonych składników razem z kartą przepisu oraz filmem instruktażowym jest możliwe na terenie całej Polski. Wierzymy, że dzięki naszemu rozwiązaniu każdy może nauczyć się gotować i dobrze bawić w kuchni, spędzając czas z najbliższymi oraz odkrywając smaki kuchni całego świata.

Stworzyliśmy MrChef, aby przekonać Polaków, że gotowanie może być pasją i codzienną przyjemnością - bez trwonienia cennego czasu i marnowania produktów. Jesteśmy grupą bliskich osób, które wyznają w życiu podobne wartości. Zależy nam na smaku oraz najwyższej jakości i chcemy, aby nasi najbliżsi jedli to, co najlepsze. Teraz tą miłością do jedzenia i gotowania dzielimy się z innymi i mamy nadzieję, że wspólnie zarazimy naszą pasją coraz więcej osób! Właśnie dlatego wysyłamy do polskich domów boxy z dokładnie odmierzonymi składnikami, przepisami i filmami instruktażowymi, które każdy może ugotować w domu - oszczędzając czas i pieniądze.
Z miłości do jedzenia oferujemy co tydzień 8 sprawdzonych, pysznych przepisów (które pojawiają się na stronie www.mrchef.pl). Przygotował je i przetestował nasz szef kuchni - Tobiasz Herman (i cały zespół łasuchów). Z miłości do ludzi pomagamy w oszczędzaniu czasu i pieniędzy. Wszystkie składniki dokładnie odmierzyliśmy (dzięki czemu nic się nie marnuje), a do każdego przepisu dodajemy przejrzyste instrukcje, które prowadzą do sukcesu. Nasze przepisy oparte są na sezonowości, część produktów dostarczają nam lokalni producenci. Dbamy o różnorodność i dania, które każdy może odtworzyć w domu.
Nie zapominajmy o miłości do natury, właśnie ze względu na nią boxyMrChefy pakujemy w materiały przyjazne środowisku. Nasi klienci też mogą przyczynić się do ochrony środowiska razem z nami i odesłać nam lód, który znajduje się w środku kartonu - jest on wielokrotnego użytku.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickadołączył do nas
  • Maciej Stępieńwłaśnie podpisał Manifest
  • Natalia Błaszczukdziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Couragewitamy na pokładzie
  • Adam Rychlewskiwłaśnie dołączył
  • Adam Protasiukjest z nami
  • Mariusz Nowakdołączył do nas
  • zebra12@autograf.plwłaśnie podpisał Manifest

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się