My Płacimy

fintech

Kupuj w sieci na termin płatności!

Spółka My Płacimy świadczy usługę odroczonego terminu płatności na zakupy B2B w Internecie.
Limity na zakupy z odroczonym terminem płatności przyznawane są mikro i małym przedsiębiorcom, które dla nowych Klientów wynoszą od 2,5 tys. do 15 tys. zł, a później mogą być podwyższone.
Dzięki usłudze spółki My Płacimy, przedsiębiorcy mogą kupić wszystko czego potrzebują do swojej działalności, a płacą nawet po 10 tygodniach.

Usługa jest powszechnie akceptowalna i nasi Klienci mogą dokonywać zakupów z odroczonym terminem płatności w każdym dobrym e-sklepie w Polsce i na Świecie.
Decyzja o przyznaniu limitu na zakupy podejmowana jest w ciągu godziny na podstawie numeru NIP firmy. Umowa ma tylko 1 stronę i wysyłana jest e-mailem w kilkanaście minut po otrzymaniu przelewu weryfikującego. Klienci obsługiwani są poprzez najprostsze kanały komunikacji, a więc telefon oraz e-mail. Nie jest wymagane zakładanie konta lub wykonywania innych kłopotliwych czynności.
Obowiązują jasne i proste zasady naliczania opłat. Każdy tydzień odroczonego terminu płatności kosztuje 0,9% kwoty dokonanych zakupów. Minimalny termin płatności to 3 tygodnie, a maksymalny wynosi 10 tygodni. W każdy poniedziałek wysyłany jest e-mail z podsumowaniem dokonanych zakupów, naliczonych opłat i propozycję rabatów za wcześniejszą spłatę należności.
W przypadku przewidywanego opóźnienia w spłacie zobowiązania, spółka My Płacimy proponuje Klientom umowne przesunięcie spłaty o kolejne tygodnie. Spółka My Płacimy nie dolicza dodatkowych kosztów, które nie są zgodne z przepisami prawa.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdziękujemy za podpisanie
  • Anna Rechitskaiawitamy na pokładzie
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawitamy na pokładzie

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się